Rüyada Zabıta Görmek

PAYLAŞ:

zabitaZabıta ile ilgili her türlü rüya basınızın derde girebileceğine işarettir.   Rüyamızda zabita memuru görmek  bir yakınınızla aranızın bozulup açılmasına, büyük bir kavgaya ile karşılaşacağınıza.

Zabıtanın size ceza yazarken görmek sırrınızı açtığınız insanlardan size büyük zararlara ve felakete uğrayacağınıza işarettir. Ayrıca Rüyamızda zabıta memurunu görmek, geneli ilgilendiren bir konuda sıkıntıdan kurtuluşa işaret ediyor olabilir. Rüyanızda Belediye memuru olduğunuzu görmek başınıza bela gelebileceğine, afetlerle karşılaşabileceğinize yorumlanır.

Rüyamızda Gördüklerimiz tamamen bizim yaşamakta olduğumuz durumlardan kaynaklanabilir. Bu yüzden gördüğünüz rüyanın içinde size verilen mesajlar ileriye dönük değilde geçmişte yaptığınız şeyler ile ilgisi olabilir. En Doğrusunu Allah c.c Bilir.

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Rüyada Zil Çaldığını Görmek başlıklı Rüya Tabiri okul zili duymak, rüyada zil sesi ve zil hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: