Rüyada Zarf Görmek

PAYLAŞ:

zarf Rüyamızda kağıt zarf görmek, önemli bir sırrı öğrenmeye; içine her hangi bir kağıt koymak üstünlük ve öncülük manalarına gelir.  

Kapalı zarf haberdir. Temiz bir zarfa kağıt koymak ise paradır. Ayrıca zarfın rengine göre de yorum yapılır. Zarf görmek maksadın hasıl olmasına, ince ve derin anlamlara, ilme yahut eşya konulan sandığı delalet eder.Kapalı bir zarf sırra; açık zarf görmek ise bazı sırların açıklanacağına; üzeri yazılı zarf görmek ise, sizi kıskanan kimselerin bulunduğuna işarettir.

Rüyamızda Kağıt zarf görmek , önemli bir sırrı öğrenmeye; içine her hangi bir kağıt koymak üstünlük ve öncülük manalarına gelir.  Rüyamızda kağıt zarf görmek, gizli bir olayı ortaya çıkaracağınıza yorumlanır. Zarfın içine bir kağıt koymak girdiğiniz bir toplulukta lider olacağınızın işaretidir.

Rüyamızda mektup zarfi görmek, Önemli birisinin sizden saklandigina delalet eder.  Bir başka rivayete göre Rüyamızda zarf görmek, maksada ulaşmaya, bazen de eşya konulan sandığa ve ilme işarettir.

 

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Rüyada Zincir Görmek başlıklı Rüya Tabiri demir zincir, ip gibi zincir ve zincir hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: