Rüyada Zincir Görmek

PAYLAŞ:

 zincir Rüyamızda zincir görmek, kuvvet bulmaya; bekar ise evlenmeye; gurbette ise yurduna dönmeye; boynunda zincir görmek, çok kötü bir söz işitmeye; bütün zincir ve bağlardan kurtulmuş görmek ise iyiliğe ve rahatlığa işarettir.

Elinde yahut yanında zincir görmek işlenen günahlara, Boynunda zincir görmek huysuz bir kadınla evlenmeye, Zincirle bağlanmak üzüntü ve kedere, Eski hükümdarlarınn zincirini görmek mazlum için yardım ve galibiyete, ülke insanları için adeletli yöneticilere delalet eder.
Rüyamızda zincir görmek , kuvvet bulmaya; bekar ise evlenmeye; gurbette ise yurduna dönmeye; boynunda zincir görmek, çok kötü bir söz işitmeye; bütün zincir ve bağlardan kurtulmuş görmek ise iyiliğe ve rahatlığa işarettir.
Rüyamızda zincir görmek güçlü olunacağına yorumlanır. Bekar birisi için evleneceğine işarettir. Ömrü uzun olan kadına, helal mala, korkutulmaya, işlerin durgunlaşmasına ve çetinleşmesine, Rüyayı gören kimse gurbetten vatanına dönecek demektir. Boynunda zincir görmek, iftiraya düçara işaret eder. Rüyamızda el ve ayaklarının zincirle bağlı olduğunu görmesi çok büyük bir isteği olduğuna yorulur.
Zincir görmek, yakında haksızlığa düçar manalarına gelir. Zincirlerden kurtulduğunuzu gördüyseniz, gereksiz bir işten kurtulacaksınız demektir.
Rüyamızda zincirlerden kurtulmak büyük başarı olarak yorumlanır. Rüyamızda zincirler Aile ve dost bağlarınında durumlarına zincirin görünüş durumuna göre iyi yada kötüye işaret eder.
Rüyasında el ve ayaklarının zincirle bağlı olduğunu gören kimse, önemli bir şeye sahip olmayı ister. Fakat imkanı olmadığı için derin kedere boğulur. Ellerindeki zinciri çıkaran iyi bir fırsat yakalar.

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Rüyada Zil Çaldığını Görmek başlıklı Rüya Tabiri okul zili duymak, rüyada zil sesi ve zil hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: