Saç Yanması Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Saç Yanması Görmek

Rüyamızda saç yanması görmek, kişi için pek hayırlı yorulmaz ve sağlığı ile ilgili bir soruna işaret eder. Genellikle uzun tedaviler gerektirecek bir hastalığa yakalanma alameti olan rüya, aynı zamanda ev içindeki ayrılığa veya boşanmalara da işaret eder. Kendi saçlarının yandığını gören kişinin başına bir kaza gelir, sakatlanır veya işyeri ile ilgili resmi bir sorunla karşılaşır. Dikkatsiz davranışlar sonucunda kişinin mevkiinde sıkıntılar çıkacağını ve başarısız bir iş süreceğine gireceğine yorulur. Başka birinin yanmış saçlarını görmek suçsuz bir insana atılacak bir iftiraya ve vicdan azabına delalet eder.

Rüyamızda Yanmış Saç Görmek

Geç kalınmış olaylara ve telafisi imkânsız hatalara yorumlanan rüya, genç erkekler için hiçbir işte vakıf olamamanın da işaretidir. Yanmış saçlar evli kimseler için utanç verici bir durum içine düşüleceği ve yapılan hatalar nedeni ile eşinin ailesi tarafından istenmeyen kişi olacağını tabir eder. Yanmış saçlar uğursuzluk olarak da yorumlanır ve evlenmek üzere olan kişilerin son dakikada evlilik fikirlerinden vazgeçecek bir olayla karşılaşacaklarını da simgeler.

Rüyamızda Yanmış Saçları Kesmek

Kişi kendi yanmış saçlarını keserse, bu durumda geçmişinden aldığı derslerle yepyeni bir hayata başlayacağının işareti olarak görülmelidir. Sıkıntıların henüz geçmediğini, uzun süre sabretmek ve beklemek gerektiğini bildiren rüya, gelecekte rahat bir hayata kavuşulacağının da müjdesini verir. Yanmış saçları kesen kişi bir bayansa, ikinci evliliğini yapar veya yeni bir ilişkiye başlar.

Rüyamızda Saç Yanması Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsel açıdan kişinin isteksiz bir hayata sahip olduğunu, bazı problemleri nedeni ile karşı cinsle doğru iletişim kuramadığını ve açılamadığını gösterir. Saç yanması aynı zamanda kişinin kendisini toplum nazarında değersiz hissedeceği bir ruh halinde olduğundan, çekingen ve silik bir karakter oluşturduğunu, istediği sosyalliğe erişemediği için derin bir yalnızlık duygusu ile baş başa kaldığını da gösterir.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

4 Yorum

 1. Ben rüyamda ölmüş birilerinin başını yakıyordum. Evli insanlar içim boşanma dıyor öylemi acaba. Gercekten yazılan gibi boşanmaya yol açmaz dimi bu rüya
  ben çok etkılenıyorum böyle olaylardan.

  1. maneviyattaki halinizi orucun bereketiyle görmüşsünüz.
   Yaktığınız kişi sizin iyi halinizdir.
   Eğer maneviyatınızı düzeltmek istiyorsanız
   namazada başlamalısınız.
   kısacık bir ömrümüz var Tuba hanım.

 2. Rüyamda yanmış saçlarımın yanmış kısımlarını tarakla düzeltmeye çalışıyodum aynaya bakıyodum yanmış sönmüş izi kalmış bi yanıktı 19 yaşındayım cinsiyetim erkek.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: