Saçın Kesilmesi

PAYLAŞ:

Rüyamızda Saçın Kesilmesi

Rüyamızda saçın kesilmesi, rüya sahibinin hayatındaki değişiklikleri yansıtır. Rüya sahibi yaşamında bir değişiklik arzusuna girer. Bazı şeylerin yerini yenileriyle doldurmaya çalışır. Çünkü mevcut hayatı artık sıkıcı ve monoton bir hal almıştır. Bu değişiklikler yeni bir sevgili, yeni bir iş, yeni bir ev gibi şeylerle temsil edilir. Rüya sahibi bu şekilde mutlu olacağını hisseder.

Rüyamızda Saçının Başkası Tarafından Kesildiğini Görmek

Rüyamızda saçının başkası tarafından kesildiğini gören kimse, yukarıda rüyada saç kesilmesinde anlattığımızı birinin yardımı ile gerçekleştirir. Rüya sahibi yanında iyi bir destekçi bulur. O kişinin yardımı ile bu sıkıcı hayatından kurtulmak için girişimlere başlar. Bu kişi daha çok bir sevgili ya da aileden birisi olacaktır.

Rüyamızda Saçın Zorla Kesilmesi

Rüyamızda saçın zorla kesilmesi, rüya sahibine bazı şeylerin dayatılması olarak yorumlanır. Rüya sahibine yapmak istemediği şeyleri yapmak zorunda bırakan durumlar olacaktır. Aile baskısı bunda önemli bir rol oynayacaktır. İstemediği bir işte çalışmak, istemediği bir ile evlenmek gibi durumlarla karşılaşılabilir. Bu durum rüya sahibinin mutsuz olmasına neden olacaktır.

Rüyamızda Makas Görmek

Rüyamızda makas gören kimse, iftiraya uğrar. Rüya sahibini kıskanan, onun kötülüğü için uğraşan düşmanlar olacaktır. Rüya sahibinin bu konuda dikkatli olması gerekmektedir. O kişilerden her an bir atak gelebilir. Rüyamızda birisinin makas verdiğini görmek, sahip olunan mal ve paranın artacağına işaret eder.

Rüyamızda Saçlarını Topuz Yapmak

Rüyamızda saçlarını topuz yapmak, yaşanılan sorunlara çözüm üretmek için girişilen çabayı ifade eder. Rüya sahibi bazı konularda düşüncelerine, duygularına, hareketlerine kısıtlamalar getirildiğini düşünecek ve bu durumu düzeltmek, daha özgür olmak için bir çaba gösterecektir. Çünkü bunlar rüya sahibinin hayatındaki davranışlarını olumsuz yönde etkiliyordur ve bazen istediği sonuca gidemiyordur.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: