Sakal Traşı Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Sakal Traşı Görmek

Rüyamızda sakal traşı görmek, rüyanın şekline göre yorumlanmaktadır. Kendi sakalını traş eden kişi bir üzüntüye düşer. Bazı alimlere göre bu rüya borçlanmaya, maddi problemlere yorumlanmaktadır. Yüzden noksanlaşan her şey malda da aynı şekilde azalmaya işarettir. Bu nedenle sakal traşı olmak para kaybetme, zarara girme, iş hayatında meşakkat ve zorluk anlamlarına gelir. Rüyamızda başkasına sakal traşı yapan kimse yapacağı hatalar sonrasında sadece kendisi değil başkalarının da zarar görmesine yol açar. Rüyamızda sakal traşı olup yüzünde hiç kıl kalmadığını görmek iyi değildir. Çünkü böyle bir rüya çekeceğiniz üzüntülere veya başınıza gelecek musibetlere delalettir.

Rüyamızda Sakal Görmek

Bazı tabircilere göre rüyada sakal görmek, size ulaşacak nimetler, iyilikler, makam ve mevki ve güzel işlerdir. Sakalını çok uzun gören kimsenin ömrü uzun olur. Düzgün hatlara sahip bir sakal, görkemli bir hayata işaretken, sakalda fazlalıklar gerçek hayatınızda da malca artışa işarettir. Rüyamızda sakalın bembeyaz olduğunu görmek, rahmet ve merhamettir. Yakın zamanda size yapılacak bir iyilik ve Allah’ın inayeti sonrasında isteklerinize kavuşma ve mutlu olma anlamlarına gelir. Sakalını yolmak hayra yorulmaz. Bu rüya, yaşayacağınız bir bela sonrasında çekeceğiniz sıkıntılara işaret eder.

Rüyamızda Sakal Traşı Eden Kişi Görmek

Rüyamızda sakal traşı yapan berber görmek, insanlara kötülük yapan, davranışları ile kişilere kötü örnek olan, tatlı dili ile kitleleri peşinden sürükleyen ama hepsini de günah batağına iten hayırsız bir adamdır. Bu rüya bazen de doğru yolu gösteren mürşit ve yolundan gidilecek alimdir. Yani bu rüyayı herkes kendi yaşantısı noktasında yorumlamalıdır.

Rüyamızda Sakal Traşı Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüyayı gören kişi, hayatındaki fazlalıklardan kurtulmak, kendisini üzen kişileri terk etmek ve bulunduğu mekandan uzaklaşmak isteği içerisindedir. Böyle bir rüya kişinin iç sıkıntısının bir göstergesidir.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: