Saksı Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Saksı Görmek

Rüyamızda saksı görmek, yuvayı simgeler. Rüya sahibi mutlu ve huzurlu bir yuva kuracak demektir. Daha ziyade evlilik hayatı ile diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin doğru bir eş seçimi yaparak, sorumluluklarını bilecek, bir dediğini iki etmeyecek, dürüst ve sadık bir kişi ile evlenmesi şeklinde yorumlanır. Eğer kişi zaten bir yuva sahibiyse o halde hane içinde sorunları varsa hallolacak eğer huzuru yerindeyse de mutluluğu katlanacak demektir.

Rüyamızda Saksıda Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir?

Bu rüya, kişinin özel hayatı ile diye yorumlanabilir. Rüyasında saksı içinde çiçek gören kişi, sevdiği kişiden büyük jestler görecek ve büyük sürprizlerle karşılaşacak demektir. Sevdiği insan kendisine olan sevgisini göstermek için her gün yeni bir güzellikle karşısına çıkacak diye yorumlanır.

Rüyamızda Saksı İçinde Toprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda saksı içinde toprak görmek, rüya sahibinin sevdiği kişilerin mutluluğuna vesile olacağına delalet eder. Kişi nazarında çok değerli olan ve çok sevdiği karşı cinsten iki kişiyi tanıştırıp, onların mutlu bir yuva kurmasına aracılık edecek demektir.

Rüyamızda Saksı Kırılması Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin bazı gereksiz duygu ve düşüncelerinden kurtulması ve ön yargılarını da bir kenara atması gerektiğine işaret eder. Ne Anlama Gelir? Kişi, hatayı her zaman karşıdakinde aramak yerine bazen öz eleştiri de yapmalıdır.

Rüyamızda Saksı Hediye Almak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kısa vadede uzun boylu işler yapacağına ve bundan bolca nasipleneceğine işaret eder. Bu iş, rüya sahibine bir yılda kazanacağı parayı bir ayda kazandıracak demektir.

Rüyamızda Saksı Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda saksı almak, rüya sahibinin yapacağı bir ortaklıktan en büyük hisseye sahip olmasına ve deyim yerindeyse yoğurdun kaymağını yiyen kişi olacağına diye yorumlanabilir. Kişi kıvrak zekâsı ile yapacağı bir hamle sayesinde bir adım öne geçecek ve karlı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: