Salyangoz Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Salyangoz Görmek

Rüyamızda salyangoz görmek, her anlamda şifa bulmaya delalet eder yani hayırlı bir rüyadır. Hayatın pek çok güzel şeyler getireceğine, yeni gelecek günlerin mutluluğu haber verdiğine delalet eder. Bereket, bolluk, şans ve kısmet manalarına gelir. Rüyasında salyangoz gören kişi, en umutsuz olduğu işlerinden dahi hayır görecek ve kazanç elde edecektir. Ev yaşantısında huzur ve bolluğa kavuşacaktır. Uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya da diye yorumlanabilir. Rüyamızda salyangoz görmek, rüya sahibinin zamana yayılan, uzun vadede gerçekleşecek ama hayır getirecek projeleri olduğu manalarına gelir. Rüya sahibi sabrının sonunda muradına erecektir.

Rüyamızda Salyangoz Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin çok zor bir durumla karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüya sahibi, zamanında yaptığı bir hatanın bedelini şimdi ödeyecek ve yaptığı hatanın ancak farkına varacak. Geç olsa da sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaktır.

Rüyamızda Salyangoz Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin fedakârlık yapmak zorunda kalacağı manalarına gelir. Yani rüyada salyangoz yediğini gören kişi, hiç istemeye istemeye bir iş yapmak zorunda kalacak ve bunu sırf başkaları mutlu olsun diye yapmak durumunda kalacak.

Rüyamızda Salyangoz Kabuğu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında salyangoz kabuğu gören kişi, kendisi için çok zor, zahmetli ve çetin geçmiş olan günleri gerisinde bırakacak ve rahata erecektir.

Rüyamızda Salyangoz Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibi için hayırlı olacak ve birikim yapmasını sağlayacak yeni bir işe gireceği manalarına gelir. Rüyasında salyangoz topladığını gören kişi, kuru maaşa çalıştığı işini bırakıp, hayatını daha iyi şekilde idame ettirebileceği ve yarınlarına yatırım yapabilecek kadar gelir elde edeceği yeni bir işe girecektir.

Rüyamızda Evde Salyangoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Büyük şans ve kısmettir. Rüya sahibinin yaptığı bir işten büyük ve toplu bir para alacağına delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: