Sarı Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Sarı Görmek

Rüyamızda sarı görmek, yani sarı renk görmek, soluk benizli, narin, her şeyden çabuk etkilenecek kadar kırılgan bir kişi ile diye yorumlanabilir. Kişinin kırılganlığı hem kalben hem de fiziksel olarak geçerlidir. Bu kişi genellikle kuş kadar canı olan, zayıf, ince bilekli, rüzgâr esse sanki uçup gidecekmiş gibi biri olarak diye yorumlanabilirken, hem kolay hastalanan hem de çok kolay alınan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyamızda Sarı Renkli Elbise Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sarı renkli elbise giymek elem manalarına gelir. Rüya sahibinin sevdikleriyle arasına uzun mesafeler gireceğine, özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine ve kendisine sanki bir ömürmüş gibi görünecek kadar ızdırap vereceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Sarı Saç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sarı saç görmek uğur ve şans manalarına gelir. Rüya sahibinin bahtının açık, yazgısının da güzel ve hayırlı olacağına işaret eder. Kişi, hayatından ve hayatına giren kişilerden yana hep mutluluk yaşayacak demektir. Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda Sarı Saçlı Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Gerçek anlamı ile de bir bayana delalet eder. Bu bayan, yaşadığı çevreye gören çok cüretkâr olan kişi olarak tasvir edilir. Gerek giyinişi, gerekse yaşayış tarzı, bulunduğu toplumun çok üstünde kalıyor diye yorulur. Rüya sahibi böyle bir bayan ile dostluk kurabilir.

Rüyamızda Sarı Gül Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında sarı gül gören kişi çok zor günler geçirecek ve gözyaşı dökecektir. Rüya sahibi bazı kimselerden vefasızlık veya nankörlük görecek ya da en güvendiği kişiler tarafından sırtından bıçaklanacaktır diye yorumlanır.

Rüyamızda Sarı Civciv Görmek Ne Anlama Gelir?

Hane içinde büyük bir sevince sebep olacak bir gelişme yaşanacağına, bu gelişme sonrasında aile bireylerinin neredeyse zil takıp oynayacağı kadar çok mutlu olacaklarına işaret eder. Bu gelişmenin sonrasında rüya sahibi birine sadaka verebilir.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: