Sarı Kedi Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Sarı Kedi Görmek

Rüyamızda sarı kedi görmek, rüyayı gören kişinin hayatında daha önce hiç yapmadığı hatalar yapacağı, etrafındakileri küstüreceği, kızdıracağı, onların tepkisine neden olacağı yanlışlara düşeceği manalarına gelir. Rüyayı sahibinin kötü, art niyetli ve tekin olmayan işler yapan insanlara uyarak onların yolundan gideceğine ve bu nedenle de hem canını hem de malını hiçe sayarak kendini tehlikelere atacağına işaret eder.

Rüyamızda Sarı Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında sarı kedi sevdiğini gören kişinin, onun aklını çelecek ve kendisini doğru yoldan ederek, meşru olmayan yollara sokacak, bu nedenle de hem itibar kaybetmesine hem de Allah katında günahkâr olmasına neden olacak bir kişiye kanacağına ve ona uyarak kendisiyle işbirliği yapacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Sarı Kedi Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin kolay yoldan kazanç ve mal edinmek için kafasına girmeye çalışan ve onu yüz kızartacak işlerin içine çekecek olan kimselere yakınlaşacağına ve tabir yerindeyse şeytana uyarak o kimseler nedeniyle haksız kazanca bulaşacağına alamet eder.

Rüyamızda Sarı Kedi Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kafasındaki kötü düşüncelerden, onu yanlışa sürükleyecek niyetlerinden ve boş heveslerinden kurtulmayı başararak hem kötülükten arınacağına hem de bu sayede hafifleyerek rahatlayacağına ve huzur bulacağına işaret eder. Kişi, az ama helal olsun diye benimsediği yaşam felsefesinden vazgeçmeyecek demektir.

Rüyamızda Sarı Beyaz Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

İnsanın fıtratına uygun olan iyi ve kötünün bir arada olması manalarına gelir. Yani her insanda olduğu gibi rüya sahibinin de hem iyi hem de kötü düşünceleri olduğuna, isterse hayırlı şeyler yapabileceğine isterse de şerli olaylara karışacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Sarı Büyük Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin çok riskli işlere gireceğine ve daha fazlasını kazanmak için herşeyi yapacak kadar gözünü karartacağına yorulur.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: