Sarı Köpek Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Sarı Köpek Görmek

Rüyamızda sarı köpek görmek, hastalıklı bir düşmana yorumlanır. Rüyasında sarı bir köpeğin kendisini kovaladığını gören kişinin, hastalık sahibi ama tehlikeli bir düşmanı vardır. Bazı alimlere göre ise sarı köpek, kadınlardan gelecek fitneye, onların size vereceği zarara da işaret olabilmektedir. Rüyasında sarı bir köpeği öldüren kişi, böyle özelliklere sahip bir adamı veya kadını alt eder; onun kötülüklerinden emin olur ve verilecek zararları geri çevirir. Rüyamızda sarı bir köpeğin kendisini ısırdığı görmek, fitne sahibi fakat güzel bir kadına müptela olur, onun yolundan gider; fakat daha sonra kadının iç yüzünü anlayarak ondan uzaklaşır. Rüyamızda sarı köpek, ten ve saç rengi itibariyle sarışın olan, kötü niyetli ve merhametsiz bir kimsedir. Bu rüyayı gören çevresindeki kişilere dikkat etmelidir.

Rüyamızda Köpek Boğazlamak

Rüyamızda köpekle mücadele eden ve sonunda onu boğazlayan kimse, hayatında türlü mücadeleler, meşakkatler yaşar fakat en sonunda bütün düşmanlarını, kendisini kötülüğünü isteyenleri ve ayağını kaydırmaya çalışanları alt ederek zafere ulaşır. Bu rüya sabırlı olursanız tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir. Rüyamızda görülen köpek kişinin kendi nefisidir. Onu boğazlamak ise nefsinin isteklerine karşı çıkmak ve onun vereceği zararlardan emin olmak manalarına gelir.

Rüyamızda Sarı Bir Yavru Köpek Görmek

Rüyamızda görülen sarı yavru köpek, zayıf ve küçük bir düşmandır. Bazen de hakkınızda çıkacak asılsız sözlere, dedikodulara, bu dedikoduların hayatınızı etkilemesine, hoş olmayan durumlarla karşılaşmanıza yorumlanır. Rüyamızda küçük bir köpek gören kişi, önemsiz ama can sıkıcı musibetler yaşar ve bunun sonucunda üzülür.

Rüyamızda Sarı Köpek Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyamızda görülen sarı köpek, kişinin içindeki hayvan ve doğa sevgisini yansıtır. Bu rüyayı gören kişi, doğa dostu, daima güzellik düşünen ve canlılara her zaman iyilik eden bir kimsedir.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: