Sayı Saymak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Sayı Saymak

Rüyamızda sayı saymak, tek şekilde tabir edilemez. Rüyamızda çok fazla sayı saymayı başardığını gören kişinin güç, kudret, inanç ve hikmet sahibi olacağına ve bu sayede her türlü zorluk karşısında dik durmayı başaracağına, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına ve metin davranma gücünü kendinde bulacağına diye yorumlanabilir. Kişi eğer sadece birkaç sayı sayabildiğini görürse bu da rüyayı gören kişinin başına bazı talihsiz olaylar geleceğine işaret eder.

Rüyamızda Sayı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sayı görmek de sayı saymakla benzer şekilde diye yorumlanabilir. Rüyamızda çok sayı görmek, hayırlara işaret eder ve rüya sahibinin yakın zamanda mutluluk verici haberler alacağına ve güzel olaylar yaşayacağına diye yorumlanabilir. Az sayı görmek de rüyayı gören kişinin musibet yaşaması manalarına gelir.

Rüyamızda Bir Rakamı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda bir rakamı görmek, çok hayırlıdır. Kişinin güzellikler içinde geçecek hayatına, işlerinden, eşinden ve evlatlarından hayır göreceğine, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına delalet eder.

Rüyamızda İki Rakamı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda iki rakamı görmek, rüyayı gören kişinin işlerinde çok başarılı olacağına ve kem gözlerden korunacağına, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine böylelikle zafere giden yolda çok daha kolay ve güvenle ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyamızda Üç Rakamı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda üç rakamı görmek rüya sahibinin kendisinden beklenen başarıyı göstereceğine ve kendisine inanan insanları mahcup etmeyeceğine ve onları yarı yolda bırakmayacağına işaret eder.

Rüyamızda Dört Rakamı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda dört rakamı görmek, rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde, attığı adımlarda ya da söylediği sözlerde ne kadar haklı olduğuna ve hiçbir şeyi ölçüp, biçip tartmadan yapmadığına, kendisinden ve başaracağından emin olmadan hiçbir işe girmeyeceğine işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: