Sedir Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Sedir Görmek

Rüyamızda sedir görmek, içerde görülmesine ya da dışarıda görülmesine bağlı olarak diye yorumlanabilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda sediri içerde görmesi, sahip olduğu dünya mallarında artış olacağına, rızkının genişleyeceğine, aile saadetinin artacağına, bol muhabbette olacağına ve afiyette kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin dışarıda sedir görmesi ise asgari düzeyde yaşamasına ve bu doğrultuda davranmak zorunda kalmasına delalet eder.

Rüyamızda Sedir Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin ulvi ve arif bir kimse olacağına, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, bunun da toplumdaki değerini arttıracağına rivayet edilir. Rüya sahibinin herkesin ortak değerleri olan olguları benimseyeceğine, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına ve güzel huylarından vazgeçmeyerek, deyim yerindeyse parmakla gösterilecek kimse olacağına işaret eder.

Rüyamızda Sedir Yastığı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin sırtını sağlama alacağına, makamını garantileyeceğine, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine alamet eder. Rüya sahibinin herkesin kolay kolay rekabet edemeyeceği bir konumuna geleceğine yorulur.

Rüyamızda Sedirde Oturmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin özel hayatında da meslek hayatında da hep çift kısmet alacağı manalarına gelir. Rüya sahibinin şansının daima yaver gideceğine, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi herşeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Sedirde Uyumak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin eline geçecek büyük fırsatlar sayesinde halinin vaktinin yerine geleceğine, parasının birikeceğine, ekmeğinin bereketleneceğine ve mallarının da değerleneceğine delalet eder. Rüya sahibi hayırlı kapılara ulaşacak ve Allah’ın yardımına nail olacak demektir.

Rüyamızda Divan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin uzun, sağlıklı, makbul ve hayırlı bir ömür geçireceğine ve Allah’ın kendisine güzel olan yazılar yazacağına alamet eder.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: