Sedye Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Sedye Görmek

Rüyamızda sedye görmek, rüyayı gören kişinin, iş temposunun vücudunu çok yıpratacak kadar artması, dinlenmek için zaman bulamaması, yeterli ve dengeli beslenmemesi ve sağlığına özen göstermemesi gibi nedenlerden ötürü çok büyük ve çok ağır bir hastalığa tutulacağına delalet eder. Ve rüya sahibinin, bu hastalıktan ötürü çok uzun bir süre yataktan kalkamayacağına ve hastalığın ruhen, bedenen ve maddi açıdan çok büyük kayıplara sebep olacağına işarettir.

Rüyamızda görülen sedye, gidilecek ya da çıkılacak ve hayırlı haberler ile dönülecek bir yola yorumlanır. Ayrıca, yapılan dönüş sonrası birçok iş girişiminde bulunulacağına delalet eder.

Rüyamızda Sedyeden Kalkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sedyeden kalmak, rüyayı gören kişiyi, uzun zamandır yatağa mahkum etmiş olan ağır bir hastalığın uzun bir tedavi ve iyileşme süreci sonunda geçeceğine ve maddi hasar dışında çok büyük bir hasar bırakmadan rüya sahibini terkedeceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Sedyede Taşınmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sedyede taşınmak, parasal sorunlardan ötürü hane içinde yaşanacak büyük sıkıntıların ve sorunların yavaş yavaş ağız dalaşına ve tartışmaya döneceğine ve haneye huzursuzluk ve ayrılık gireceğine yorulur. Aynı zamanda, ayrılıkla beraber evden büyük miktarda eşya çıkacağına yorumlanır.

Rüyamızda Sedyeye Uzanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sedyeye uzanmak, yapılmak istenen ancak yeterli maddi kaynak olmadığı için yapılamayan işte, ortaklık teklif edilen birisinin olumsuz cevap vermesi ile işin rüyayı gören kişinin avucundan kuş olup uçacağına delalet edilir.

Rüyamızda Sedye Taşımak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sedye taşımak, başarısızlıkla sonuçlanan iş girişiminde yatırılmış olan paradan, ortaklığa katılan sermayeden ya da maldan geri alınabilecek miktara diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Sedyeden İnmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sedyeden inmek, rüyayı gören kişinin, misafirliğe gittiği yerde haddinden fazla bir süre kaldığına ve artık insanlarda sıkıntı yaratmaya başladığına işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: