Şehitlik Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Şehitlik Görmek

Rüyamızda şehitlik görmek, rüyayı gören kişinin vicdan muhasebesi içine gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin özeleştiri yaparak nerede yanlış yaptığını, nerede doğruluktan şaştığını ve nasıl oldu da günaha saplandığını analiz edeceğine, hatalarını fark edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında tertemiz ve yeni bir sayfa açacağına, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına alamet eder.

Rüyamızda Şehitlik Mezarlığı Görmek Ne Anlama Gelir?

Bu rüya da tıpkı şehitlik görmek gibi diye yorumlanabilir ve rüyayı gören kişinin kendine yapacağı yolculuğa yorulur. Rüya sahibinin tabiri caizse aynada kendi ile yüzleşeceğine, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine işaret eder.

Rüyamızda Şehitlik Ziyaret Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin ruhsal bir çöküntü içinde olduğuna, kendini yalnız ve çaresiz hissettiğine, değersiz olduğunu düşündüğüne ve sanki hiç kimse tarafından istenmiyormuş hissine kapıldığına diye yorumlanabilir. Rüya sahibi kendini sanki hiçbir işe yaramıyormuş gibi hissediyor demektir.

Rüyamızda Şehitlikte Dua Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında şehitlikte dua ettiğini gören kişinin çok duygusal ve iyi niyetli olması nedeniyle mutsuz ve üzgün olduğu manalarına gelir. Rüyayı gören kişinin başkalarının derdini ve acılarını da yüklenecek kadar duyarlı biri olduğuna bu nedenle de gerçek mutluluğu bir türlü yaşayamadığına alamet eder.

Rüyamızda Şehit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin başarıları ve zaferleri ile herkesin itibar ettiği, saygı duyduğu ve takdir ettiği kimse olacağına, yüksek makamlara geleceğine ve önemli işlerin başındaki kimse olacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Şehit Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin dünya yaşantısında aradığı herşeye kavuşacağına ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına ve de hayallerine er ya da geç kavuşacağına delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: