Selamlaşmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Selamlaşmak

Rüyamızda selamlaşmak, rüyayı gören kişi için çok hayırlıdır. Rüya sahibinin ayrı düştüklerine kavuşacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, bu kararından hiç pişman olmayacağına bilakis gönül ferahlığına ulaşarak daha rahat, huzurlu, keyifli ve mutlu yaşayacağına alamet eder.

Rüyamızda Selamlaştığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin uykusunda selamlaştığı kişi ile samimiyeti ilerleteceğine, daha iyi anlaşır olacağına, daha fazla yakınlaşacağına ve iyi geçim içinde olacağına diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin çevresinde hayırlı insanlar olacak, kişi onlarla dayanışma, birlik ve bütünlük içinde kalacak bu sayede yaşama karşı daha güçlü olacak demektir.

Rüyamızda Selam Vermek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, rüyasına giren ve selam verdiğini gören kişi ile bir araya geleceğine, aralarında bir musibet varsa onu bitirme kararı alarak birbirlerine sarılacaklarına eğer zaten iyi geçim halindelerse aralarındaki muhabbeti ilerleteceklerine ve daha sıkı dostluk kuracaklarına işaret eder.

Rüyamızda Selam Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin kendisine uykusunda selam verdiği kimse ile arasındaki buzları eriteceğine, tabiri caizse öpüşüp koklaşacaklarına, bundan sonra bir daha hiç ayrılmayacaklarına, kötü gün dostları haline geleceklerine, birbirlerini koruyup kollayacaklarına, kötülüklerden, kazalardan, belalardan ve kem gözlerden de sakınacaklarına rivayet edilir.

Rüyamızda Tokalaşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin kocaman bir kalbi ve hep iyi niyetleri olduğu manalarına gelir. Rüya sahibinin çevresine karşı yardımsever, güler yüzlü, anlayışlı ve hoş sohbet kimse olduğuna bundan ötürü hep iyi anıldığına ve çevresindeki insanlar tarafında sevgi ve saygı gördüğüne diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Sarılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin yumuşak başlı, alçakgönüllü, saygılı, iman ve merhamet sahibi, ahlaklı ve olgun kişi olduğuna yorulur. Rüya sahibi herkesin iyi şekilde andığı ve arkadaşlık etmeyi istediği kişi demektir.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: