Seni Seviyorum Demek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Seni Seviyorum Demek

Rüyamızda seni seviyorum demek, genellikle gönül ilişkilerine veya yumuşak, narin bir karaktere sahip olmaya işarettir. Rüyasında seni seviyorum diyen kişi, dünya hayatında ahlakı ile övülen ve oldukça sevilen bir kişidir. Bu rüya yumuşak ve iyi kalpli olan ve insanlara daima ihsanda bulunan, her gördüğü muhtaç kişiye yardım eden bir adamın göstergesidir. Bekar kişiler için bu rüya aşık olmaya ve evlenmeye, karmaşık bir gönül macerası geçirmeye, sevdiği kişi ile birlikte olmaya, gerçek hayatta da bu sözü duymaya, sevilmeye ve ilgi görmeye delalet eder. Rüyamızda sevmediğiniz birine seni seviyorum demeniz, onunla aranızın düzelmesine ve çok iyi arkadaş olmaya, sevdiğiniz birisine söylemeniz ise onunla ilişkilerinizin daima iyi olmasına yorumlanmaktadır.

Rüyamızda Annesine Seni Seviyorum Demek

Rüyamızda annesine seni seviyorum diyen kimse, ailesine çeşitli iyiliklerde bulunur ve onların hayır duasını alır. Bu rüya özellikle akrabalık bağları kopmuş ve onlardan uzaklaşmış kişiler için tekrar güzel bir bağ kurmaya ve mutlu olmaya; gurbette olan kişilerin eve dönmesine, anne ve babasından iyilik görmeye delalet eder.

Rüyamızda Sevgilisine Seni Seviyorum Demek

Rüyasında sevdiği kadına veya adama seni seviyorum diyen kimse o kişi ile evlenir veya ilişkileri ciddi bir boyut kazanır. Platonik aşık olduğunuz birisine bu sözü söylerseniz, yakında o kişiye açılacağınıza ve birlikte güzel bir yuva kuracağınıza işaret eder. Rüyamızda sevgilisine bu sözü söylediğini ama ondan karşılık alamadığınızı görmeniz ise, yanlış kişiye aşık olduğunuzun ve size uygun olmayan kişileri seçtiğinizin göstergesidir.

Rüyamızda Seni Seviyorum Demenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında bu sözü söyleyen kimse, sevgiye aç ve dünyada yalnız kalmış olan, kendisini seven birilerini arayan, kalbi oldukça büyük ve insanlara karşı sevgi dolu olan bir kişidir.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

5 Yorum

  1. Merhaba ben bir erkeğe aşık oldum ama karşılıksız aşk ama rüyamda sevdiğim adam bana sürekli beni sevdiğini söylüyordu bu ve sürekli yanında yanaydık beni sevdiğini soyluyordu. Peki gördüğüm rüya ne anlama geliyor

    1. Merhaba Rüyada Aşık olduğunuz kişiye sevdiğinizi söylemeniz. Hassas bir süreçten geçeceğiniz anlamında olabilir. Kalbiniz küçük şeylere kırılır hale gelecek ve üzüntüler yaşayabilir durumlar başınıza gelebilir. En doğrusunu Allah Bilir.

      1. Admin kendinin değil adamın ona seni seviyorum demesi ne anlama gelir bekarsan ve karşılıksız sevdiğin adam sana seni seviyorum derse ne demek onun seni sevme ihtimali var mı?

  2. Ben rüyamda karşılıksiz sevdiğim bir oğlanı gördüm dizlerime kafasını koydu ondan vazgeçtip geçmediğimi sordu bende önceye göre çok şey değişti dedim bende şimdi seni seviyorum dedi sustum sonra bize bir şeyler atıp gülüyordu arkadaşları bana döndü saçını okşuyordum hâlâ bizimle uğraşıyorlar arkadaşlarım dedi uyandım ne demek hepsinin anlamını yazar mısınız?

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: