Sevdiğin İnsanı Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Sevdiğin İnsanı Görmek

Rüyamızda sevdiğin insanı görmek, bekar kimseler için mutlu bir beraberlik yaşanacağına yorumlanır. Evli bir kimsenin sevdiğini rüyasında görmesi, ondan mutlu bir haber alacağına ve ilişkilerinin çok uzun ömürlü olacağına işarettir. Rüyamızda görülen kişi gülümsüyorsa iyi bir haber geleceğine, mutsuz veya asık suratlı ise kötü bir habere yorumlanır. Rüyamızda sevdiğini görmek aynı zamanda o kişinin desteğe ihtiyacı olduğuna da diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Sevdiğin İnsanla Öpüşmek

Düşmanlara galip gelmeye ve kendisine hazırlanan kötülükleri bertaraf etmeye delalet eden rüya, aynı zamanda kişiye düşmanları ile ilgili dikkatli olması hususunda uyarıda bulunan önemli bir rüyadır. Evli kimselerin rüyalarında sevdiği insanla öpüşmesi genellikle aileye katılacak olan yeni, sağlıklı bir bebek haberi ile anlamlandırılır. Rüyamızda görülen kişinin rüya sahibinden daha çok ilgi ve alaka beklediğine ve zor zamanlar geçirdiğine de yorumlanabilir. Sevilen kişiyi dudaklarından öpen maddi anlamda büyük paralar kazanacağı bereketli bir döneme girer. Sevdiğini alnından öpenin ise tüm kazancı heladir ve alın teri ile gerçekleşir.

Rüyamızda Sevdiğin İnsanla Sarılmak

Özel hayatın yolunda gitmediğine ve sürekli yaşanan tartışmalar yüzünden bir ayrılmanın söz konusu olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi bekar ise, bu durumda yeni biri ile tanışır ancak bu kişi onun için hayırlı değildir. Diğer bir yoruma göre ise, sağlıklı bir ilişki kurulacağının haberini de verir. Çok uzaktan gelen bir habere veya sevilen bir kişinin gurbetten geri geleceğine de diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Sevdiğin İnsana Sarılıp Uyumak

Hiçbir işte dikiş tutturamayan bir kişiliğe, çabuk geçen heveslere ve sorumluluk sahibi olmamaya delalettir. Bur rüyayı gören kişi tembelliği nedeni ile işine gereken önemi göstermez. Geliri azalır ve geçim sıkıntısı yaşar. Sevdiği ile uyuyan kişi evli ise bu durumda evliliğinde de rutin ve sıkıcı bir ilişki söz konusudur.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: