Sinek Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Sinek Görmek

Rüyamızda sinek görmek insandan insana geçecek bir enfeksiyon ya da viral bir hastalık olarak diye yorumlanabilirken, aynı zamanda kısa sürecek olan zorluk anlamına da gelmektedir. Rüyamızda sinek görmek bela ve sorun olacak olaylar yaşamaya ya da böyle kişilerle karşılaşıp zarar görmeye delalet eder. Kimi rüya tabilerine rüyada sinek görmek, diliyle kötülük yapan, başka türlü zarar vermeyi başaramayan hasımlar ya da rakipler olarak yorumlanır.

Rüyamızda kurt yapan kara bir sinek önemsiz ve kolayca iyileşebilecek bir rahatsızlık yaşamaya, çok fazla sinek görmek iş hayatındaki rakiplere karşı yenilmeye ya da karşılaşılacak sorunlara delalet eder. Bir kişi rüyasında kulağına sinek kaçtığını görürse eğer üzücü haberler duymaya ya da can sıkıcı lakırdılar işitmeye işaret eder. Sineklerin bazı şeylerin üzerine konduğunu görmekse kişinin bir dolandırıcılık mağduru olmasına ve maddi zarara uğramasına yorulur.

Rüyamızda Sinek Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sinek öldürmek iki türlü diye yorumlanabilir. Birincisi kişinin aile içinde şiddetli kavgalar yaşayarak boşanmasına, ikincisi de işinde başarılı olmasına yorumlanır.

Rüyamızda Sinek Yutmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sinek yutmak kısmet manalarına gelir. Ağzına sinek kaçan kişi bir yerden bir kar elde ederek, sermaye sahibi olacak demektir.

Rüyamızda Sinek Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sinek yemek iyi şekilde tabir edilmez. Rüyamızda sinek yediğini gören kişi kendisine hayır gelmeyecek bir işe girer ya da bir şey alır.

Rüyamızda Sinek İlacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sinek ilacı görmek sağlık sorunlarına çare bulmaya, kısa sürede sağlığına kavuşmaya işaret ederken aynı zamanda sıkıntılardan, üzüntülerden ve kederlerden kurtulmak şeklinde yorumlanır.

Rüyamızda Sinek İlacı Sıkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sinek ilacı sıkmak kişinin gerek maddi gerekse manevi olarak hassas bir döneme gireceğine bu nedenle de hem sağlığına hem de kazancına dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: