Sirke Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Sirke Görmek

Rüyamızda sirke görmek, rüya sahibinin gereksiz yere keyfinin kaçmasına diye yorumlanabilir. Bazı kişilerle yanlış anlaşılmadan ötürü ya da mesele bile sayılmayacak ve fındık kabuğunu doldurmayacak konularda münakaşa edip, hiç yok yere ağız tadının bozulacağı manalarına gelir. Bu rüya aynı zamanda hile ve fesat karıştırılarak kazanılan mala ve paraya diye yorumlanabilir. Rüyamızda sirke görmek, bir yandan da nimete ve hayra kavuşmaya işaret eder.

Rüyamızda Sirke İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında sirke içtiğini gören kişinin hayatı değişir ve rüya sahibi hem mutluluğa hem de zenginliğe kavuşur. Rüya sahibi, mutluluktan dört köşe olacağı gelişmeler yaşayacak ve sefa sürecek bir mal varlığına sahip olacak demektir.

Rüyamızda Sirke Almak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibi için hayırlara vesile olacak ve sonu mutlulukla bitecek kişilerle bir araya gelmeye ve tanışmaya delalet eder. Rüya sahibi hiç beklemediği anda sürprizlerle karşılaşıp, huzura ve saadete kavuşacaktır. Bu kişinin bahtı da açıktır.

Rüyamızda Sirke Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında sirke yaptığını gören kişinin rüyası, sonucu ne olursa olsun, bedelini ödemeye hazır olarak bir işin doğruluğunu bulmak için ruhunu ortaya koyacağına işaret eder. Rüya sahibi bu uğurda tüm tehlikeleri de göze alıyor demektir.

Rüyamızda Sirke Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında sirke yediğini gören kişi her derdine deva bulacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibi içini karartıp, aklını bulandıran sorunlarından kurtulacak, çektiği zahmeti de geride bırakacaktır.

Rüyamızda Limon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda limon gören kişinin morali bozulacak ve yüzü adeta bir limon gibi ekşiyecektir diye diye yorumlanabilir. Rüya sahibi bir işe ya da bir kişiye fena şekilde bozulacak ve surat asacaktır.

Rüyamızda Limon Sıkmak Ne Anlama Gelir?

Mal edinmeye ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibinin keyfinin ve sağlığının yerine gelmesine delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: