Sırt Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Sırt Görmek

Rüyamızda sırt görmek, destek bulmaya ya da destek olmaya işaret eder. Rüya sahibinin sıkı bir dost olduğu gibi kendisinin de kara gün dostlarına sahip olduğu manalarına gelir. Bu rüya, sağlam, kalıcı ve sahici dostlardan olmaya ve böyle dostluklar edinmeye delalet eder. Rüyamızda sırt görmek, bazen de eş, dost ve akraba ziyareti yapmaya diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Sırt Çantası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında sırt çantası gören kişinin rüyası, başarısının daha kararlı ve kendinden daha emin olmasına bağlı olduğu manalarına gelir. Kişi hedefine giden yolda yere daha sağlam adımlarla basmak zorundadır aksi takdirde sonuç hayal kırıklığı yaratıp, kişiyi çok üzecek demektir.

Rüyamızda Sırt Çevirmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sırt çevirmek gerçek anlamına yakın şekilde diye yorumlanabilir ve düşmanlık manalarına gelir. Anlaşmazlık, husumet, kin ve nefret şeklinde yorumlanır ve rüya sahibinin yaşayacağı kavgalara, çatışmalara ve ayrılıklara delalet eder.

Rüyamızda Sırt Yıkamak Ne Anlama Gelir?

Bir kişi rüyasında sırtını yıkadığını görürse eğer, rahata kavuşacak demektir. Hayatın ağır yükünden, mutsuzluktan, hastalıktan ve korkulardan kurtulmaya, huzurlu bir yaşama kavuşmaya işaret eder.

Rüyamızda Sırt Üstü Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sırt üstü yüzmek, rüya sahibinin samimi, içten ve açık gönüllü olduğu halde karşısındakilerin kendisine karşı aynı tavır içerisinde olmadıklarına ve rüyayı gören kişini bunun fark edip üzüleceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Sırt Üstü Uzanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sırt üstü uzanmak, rüya sahibinin takdire şayan ve ayakta alkışlanacağı kadar güzel işler yapıp, bunun mutluluğunu yaşamasına ve keyfini sürmesine delalet eder. Başarılı olmaya ve hayallerini gerçekleştirmeye, bu sayede de sırtını gererek gezmeye yorulur.

Rüyamızda Sırt Kılı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kıl görmek, vücudun kıl çıkmaya elverişli olduğu yerlerde olursa daima bolluk ve bereket manalarına gelir. Sırtta görülen kıllar da zenginlik olarak kabul edilir.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: