Siyah Keçi Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Siyah Keçi Görmek

Rüyamızda siyah keçi görmek, kişinin iş hayatında tek başına var olamadığının ve her zaman başkalarının emri altına çalıştığının işaretidir. Tek başına sorumluluk almayı öğrenmek gerektiğine dair de uyarıcı bir rüyadır. Rüyasında siyah keçi gören kişi kendisine verilen öğütleri kulak arkası eder ve kendi bildiği yoldan şaşmaz.

Rüyamızda Keçilerin Saldırdığını Görmek

Rüyasında kendisine keçilerin saldırdığını gören kişi çok dikkatli olmak zorundadır, zira etrafında çok sayıda düşman olduğunu gösterir. Uyarıcı yönü olan bir rüyadır. Düşmanların kişiye onulmaz zararlar vermesi söz konusudur. Keçi saldırması demek aynı zamanda arkadaş çevresinin değiştirilmesi gerektiğine de işaret eder.

Rüyamızda Keçi Görmek

Rüyamızda görülen keçi eğer dişi ise, bu durumda kişinin gayrimenkul yatırımları yapacağına ve gelirini artacağına yorulur. Erkek oğlak gören kişi erkek evlada sahip olur, oğlak eti yiyen kişi dünya malına doyar ve zengin bir hayat yaşar. Rüyamızda görülen erkek oğlağı kesen kişinin evladı ölür. Rüyamızda görülen dişi oğlak ise hayırlı bir kız evlat sahibi olunacağına delalettir.  Rüyamızda keçi görmek kişinin arzu ettiği her şeye kavuşacağına, tüm dileklerinin gerçek olacağına yorulur.

Rüyamızda Keçi Sağmak

Rüyasında keçi sağan kişi bekar ise hayırlı bir kısmet bulur ve evlenir. Erkek ise işi gücü rast gider ve kazancı artar. Rüyamızda keçi sağan kişiler ilim ve irfan sahibi olacakları konumlarda çalışırlar ve topluma faydalı kimseler olurlar.

Rüyamızda Keçi Kılı Görmek

Keçi kılı görmek görülen miktar kadar para ve mal sahibi olunacağına, kişinin iş konusunda bereketli zamanlar geçireceğine ve bolluk içinde yaşamaya delalet eder.

Rüyamızda Keçi Sütü İçmek

Keçi sütü içtiğini gören kimsenin verdiği tüm emekler ve çabalar yerini bulur ve Allah katında kabul görecek işler yapar. Evlatları iyi mertebelere erişir ve ailesinin içinde her daim huzurlu bir hayat olur.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: