Siyah Renk Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Siyah Renk Görmek

Rüyamızda siyah renk yüceliğe, maddiyat ve mala işaret eder. Siyah renk daha çok maddiyata yorumlanır. Rüyamızda siyah rengi gördüğünüz yere ve eyleme bağlı olarak değişik yorumlar bulunmaktadır. Siyah renk asil olmasına karşın karanlık olduğu için genel olarak zor dönemlere işaret etmektedir.

Rüyamızda Siyah Renk Elbise Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda siyah renk elbise, kıyafet giydiğini görmek eğer gerçek hayatta da siyah renk giymeyi seviyorsanız zenginliğe ve yüksek mertebelere, ya da iş hayatınızdaki bir terfiye, gerçek hayatta siyah renk giymeyi sevmiyorsanız üzüntülü, mutsuz, huzursun bir dönemin çok yakın olduğunun habercisi niteliğindedir.

Rüyamızda Siyah Renk Ayakkabı Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda siyah renk ayakkabı görmek eğer ayakkabı rahatsa hayra, berekete, güzel geçinmeye ve dünya malına, eğer rahat değilse, darsa, zor ve sıkıntılı günlere haberci olmaktadır.

Rüyamızda Siyah Renk Ceket Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda siyah renk ceket giydiğini görmek karşınıza kötü bir seçenek çıkacağına ve bunu seçmek zorunda kalabileceğinize işaret eder. İşinizden kovulabilir, eşinizden ayrılabilirsiniz. Rüyamızda gördüğünüz siyah ceketin yırtılması işlerinizin bozulacağına, maddi olarak kötü zamanlara gireceğinize ve geçim sıkıntısı çekeceğinize delalet eder.

Rüyamızda Siyah Renk Mürekkep Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda siyah renk mürekkep görmek iş yerinizde ya da evinizde yaşayacağınız tatsızlık ve huzursuzluklara geçim sıkıntılarına sebebiyet verebilir. Rüyamızda görülen siyah mürekkebi dökmek iş yerinizden gelebilecek bir terfi haberine, evinizden gelecek güzel haberlere, mutlu bir döneme işaret etmektedir.

Rüyamızda Siyah Renk At Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda siyah renk at görmek yücelik ve mal varlığınızın büyümesine, düşmanınız varsa yenik düşmeye işaret eder. Kişinin siyah renk ata binmesi zor ve maddi açıdan kötü bir dönem geçireceğine, kişinin siyah renk attan inmesi ise önündeki güzel günlere delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: