Siyah Yılan Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Siyah Yılan Görmek

Rüyamızda siyah yılan görmek, gözü kara, kaybedecek şeyleri olmayan, bir şeyi aklına koyduğunda kimseden çekinmeden onu elde etmek için her şeyi yapacak kadar cesur olan bazı kimselerin varlığına diye yorumlanabilir. Kötü kimselere ve onlardan gelecek belalara işaret eder. Rüyamızda siyah yılan görmek, korku salacak kadar tehlikeli bir takım insanlara ve onlardan gelebilecek tehlikelere rivayet edilir.

Rüyamızda Siyah Yılan Tarafından Isırılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda siyah yılan tarafından ısırılmak rüya sahibinin korktuğunun başına geleceğine, en büyük zararı sevdiği ve dost sandığı kişilerden göreceği şeklinde değerlendirilir. Kişi, hiç beklemediği kimselerden tabir yerindeyse dost kazığı yiyecek demektir.

Rüyamızda Siyah Yılan Kovalaması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda siyah yılan kovalaması, rüyayı gören kişinin işine ve yoluna taş koymaya çalışan, gerek kazancına gerekse mutluluğuna göz diken bir kimsenin varlığına rivayet edilir. Rüya sahibinin emekleri üzerinden kendine menfaat çıkarmaya çalışan biri olduğuna delalet eder.

Rüyamızda Siyah Yılan Tutmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda siyah yılan tutmak, rüya sahibinin rakipleri ile dişe diş bir mücadeleye gireceğine ve sonunda üstünlük elde etmeyi başaracağına diye yorumlanabilir. Rüyamızda siyah yılan tutmak, kişinin başarılarına mani olan ayak bağından ve dikenlerden kurtulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyamızda Siyah Yılan Sokması

Rüyamızda siyah yılan sokması, rüyayı gören kişinin, kötü kimseler tarafından düşman olarak bilinip yaptıkları kötülüklere maruz kalacağına, işlerinin bu kişiler tarafından engellenip maddi olarak zarara uğratılmasına, bu yüzden aile hayatı içerisinde huzursuzluk, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine yorumlanır. Aynı zamanda, ülke genelinde ortaya çıkan parasal sorunlar nedeni ile rüya sahibinin, parasal sorunlar ile ilgili endişeli durumlara düşebileceğine tabir eder.

Rüyamızda Siyah Yılan Görmek ve Öldürmek

Rüya sahibinin, kendisinden daha kuvvetli kötü adamalar tarafından çıkarılacak sorunun üstesinden geleceğine yorumlanır.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: