Tahta Kaşık Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Tahta Kaşık Görmek

Rüyamızda tahta kaşık görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına,  çok büyük miktarda paralar kazanacağına, bu sayede bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hayatta yapmak istediği ne varsa hepsine ulaşacağına rivayet eder. Aynı zamanda, hamarat ve eli bereketli bir kadın ile çok hayırlı bir yola girileceğine delalet eder.

Rüyamızda Tahta Kaşık Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda yeni yollara gireceğine ve çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hem evine hem işyerine bolluk ve bereketin geleceğine işaret eder.

Rüyamızda Tahta Kaşık Kırmak Ne Anlama Gelir?

İş hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler ile karşılaşan rüya sahibinin, karşısına çıkan hayırlı fırsatları doğru değerlendirememesi yüzünden çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına borçlarının giderek artacağına ve rüyayı gören kişinin, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyamızda Tahta Kaşık Yıkamak Ne Anlama Gelir?

Uzun zamandan beri iş hayatında sıkıntılarla boğuşan rüya sahibinin, yakın bir zamanda karşısına çıkacak fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, bu sayede çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına ve çok daha iyi bir hale getirip işlerini bu sayede yoluna sokacağına rivayet eder. Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda Tahta Kaşık Satın Almak Ne Anlama Gelir?

İş hayatında çok iyi çalışmalar gerçekleştiren rüya sahibinin, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı işlere imza atacağına, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına alamet eder.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

3 Yorum

  1. Evlenmeyi düşündüğüm kişi bir ay önce kendi dertleri yüzünden benden ayrıldı çok üzüldüm dua edip uyumuştum rüyamda o kişi bana 5 tane tahta kaşık hediye ediyordu unutma beş tane dedi..kaşıklar büyük uzun saplıydı.O an ve uyandıktan sonra huzurlu mutlu hissettim o üzüntü az da olsa geçmişti.bu rüyanın anlamı nedir 5 rakamını ısrarla duymamın zaman anlamında bir anlamı var mı

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: