Taş Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Taş Görmek

Rüyamızda taş görmek hayırlı olacak iki işe işaret eder. Nişan ya da nikâh yapmaya delalet eder. Yerde ya da duvar üzerinde görülen taş, duygusuz, cahil, anlayışsız, bencil ve hoşgörüden uzak birine işaret eder. Rüyasında bir taşı olduğunu ya da bir taş aldığını gören kişi kötü meziyetleri olan bir kimseye karşı zafer kazanacak demektir.

Rüyamızda görülen taş bazen bir vefat olacağına yorumlanır. Rüyasında taş olduğunu gören kişi, insanlığını yitirmiş, olaylara tepkisiz, dinden uzaklaşmış birine ya da geri dönüşü olmayan illet hastalığa veya ölüme delalet eder. Rüyasında bir kolye gibi boynunda taş olan kişi kederleneceği bir olay yaşayacak demektir. Rüyamızda bir yerdeki insan topluluğunun üzerine taş yağması duygusuz olmaya yahut ağır maddi yükümlülüklere delalet eder.

Rüyamızda Taş Toprak Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kimsenin rüyasında taş ve toprak görmesi o kişinin artan kısmetine işaret eder. Bu kişinin bütçesi gittikçe büyür, cüzdanı kabardıkça kabarır. Rüya sahibinin çoğalan variyeti, işinde çok yüksek bir rütbeye sahip olan kişi aracılığıyla sağlanacaktır.

Rüyamızda Taş Atmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda birine taş attığını görmek rakipler ve hasımlar tarafından atılan her adımın takip edilmesine ve rüya sahibinin bu kişiler tarafından sürekli olarak izinin sürülmesine işaret eder.

Rüyamızda Taş Yığmak Ne Anlama Gelir?

Bir kişi rüyasında bir yere taş yığdığını görürse bu rüya sahibinin çok sevineceği şeyler öğrenmesine delalet eder.

Rüyamızda Gökten Taş Yağması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda gökten taş yağması o yerdeki toplumun tamamını ilgilendiren ortak bir sorun manalarına gelir.

Rüyamızda Yerden Taş Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yerden taş toplamak zorlukla kazanılacak olan paraya işaret eder. Bir kimse rüyada yerden taş topladığını ya da taş aldığını görürse, rüya sahibinin bir iş için uzun bir yola gitmesi manalarına gelir.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: