share on:

Ayşe Kılıç Hanım Merhaba Rüyanız Hayırlara güzelliklere vesile olsun.

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr.. Ey Rabbimiz!.. işimizi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.. AMİN.

Rüya Sahibi:  Ayşe Kılıç

Rüyası:

Merhaba. Rüyamda yaşadığım şehirden başka şehre taşınmışım ama hoşnut değilim taşındığıma odalar kocaman evden dışarı çıkıyorum yürürken ırmak kenarından birden ırmağın üstünden kollarımı çırparak uçuyorum çok hoşuma gidiyo ırmağın karşısında yüksek karlı bi dağa iniyorum yürüyorum karda karşıma üşümüş bi beyaz tavşan bacağıma sarılıyo bu sırada elimde büyük bi sopayla kocamla onun elinde de sopa var kavga ediyoruz bu sırada tavşan bacağıma sarılı nefes alamıyorum onu kurtarmaya çalışıyorum nefes almaya başlıyo orda uyandım

Yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürederim .
Yorumu: 
Merhaba Ayşe Hanım.
Rüyada başka şehire taşınmanız  duygu manasında bir iklim değişikliği sizi bekliyor olabilir. Bunun sonucunda önceleri güzel geçecek sonraları  sıkıntılara sebebiyet verebilecek bir süreç içerisine girebileceğiniz. Eşinizle tartışmalar da  yaşanabileceği anlaşılıyor. Bacağınızda bir tavşan olması Eşinizle  aranızda kıskançlık  süreci içerisinde  başka şeylerle karşılaşabileceğinize yorumlanabilir.
En Doğrusunu Allah bilir.
Aileniz ve eşiniz ile ilginizi artırmanızı ona karşı görevlerinizi yerine getirmenizi tavsiye ederiz. Hakkınızda hayırlara vesile olmasını dileriz.

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Evli Albüme Bakmak - ( Büşra Hanım ) başlıklı Rüya Tabiri Albümlerine bakmak ve Evli İnsanlar görmek hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

1 Yorum

  1. Merhaba. Ben rüyada sevdiğimle telefonda konuşmuşam biraz asabi görünüyordu. Birde telefonla kendisine yığdığımda sinirli halde alo dedi bende kappatım

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: