Taşlar Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Taşlar Görmek

Rüyamızda taşlar görmek, çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin hayatında mutluluk verecek, hayır ve uğur getirecek gelişmeler yaşanacağına, muradına ereceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına delalet eder. Rüya sahibi bazı şeylerin ilkini yaşayacak ve adeta ayakları yere basmıyormuş gibi hissedecek demektir. Bu rüya aynı zamanda aşk sarhoşu olmak şeklinde kabul edilir.

Rüyamızda Büyük Taşlar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin hayatının ve geçiminin garanti olacağına, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, kolaylık sağlayacağına ve huzur içinde yaşamasına vesile olacağına işaret eder. Rüya sahibi sağlam bir koltuğa oturacak ve her geçen gün artan başarısı sayesinde koltuğu da biraz daha yükselecek demektir.

Rüyamızda Beyaz Taşlar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin iyiliklerle karşılaşacağına, bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, rakiplerine karşı zafer alacağına, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına ve bu kez eskisinden de güzel, rahat, lüks ve eğlenceli bir hayata kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Renkli Taşlar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin özel hayatının canlanacağına, kalbinin küt küt edeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaşamına güzellik ve anlam gelecek demektir.

Rüyamızda Değerli Taşlar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin bundan sonra kalan hayatı boyunca şansının açık, kısmetlerinin de bol olacağına diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin geleceğinin parlak, önün açık olacağına, zenginliğinin süreceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, işlerinin ve hayatının da kolay hale geleceğine alamet eder.

Rüyamızda Parlak Taşlar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin variyetinin artacağına, işlerinin hızlanacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: