share on:

İris Hanım Merhaba Rüyanız Hayırlara güzelliklere vesile olsun.

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr.. Ey Rabbimiz!.. işimizi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.. AMİN.

İsim Iris
Gorulen-Tarih 2018-04-06
Rüyanın Görüldüğü Zaman
  • Gece
Yasiniz 19
Başlık Merhaba
Rüyası Merhaba . Ruyamda Atina ‘ya temelli gidiyordum deniz yoluyla . Benim normalde de en buyuk hayalim orada yasayabilmek . Once gemiye biniyordum . Gemi altinda acik mavi cizgi vardi sonrasi bembeyazdi . Sonra yunanistana gidip orda bir tekneye biniyordum . Tekne bembeyazdi . Bir sure gittikten sonra Atina yazan kapiya geliyorduk . Ve ben cok mutlu hissediyordum ruyamda .
Ama bu aralar bilincaltimi vs onla mesgul edecek birsey yapmadim . Su an universite sinavlarima yogunlasmis durumdayim hayalimdeki meslek icin ..

Merhabalar…

Rüyanızda Hayalinizdeki bir şehre gitmek için tekneye biniyorsunuz.

Teknenin Beyaz olması ve Denizde açık mavi bir çizgi ile adete gideceğiniz yere işaret edilmiş.

İris Hanım burada bilmeniz gereken şey Tekne ve deniz Şu anda uğraşınız olan Üniversite ve sonrası için çalışmalarınızın devam etmesi gerektiğidir. Hayalinizdeki yaşamak istediğiniz yerler için özel çabaya girmenize gerek yok çünkü Eğitim ve öğretiminizi tamamladıktan sonra sahip olduğunu bilgi ve tecrübe geleceğinizde mutlu yaşayabilmeniz için size yol gösterecektir.

Dikkat etmeniz gereken bir noktada şudur. İslami eğitim ile mutlu olunur. Bunu ihmal etmeyeceğiniz anlaşılıyor.  Üniversite çalışmalarınızda başarılar elde edebilirsiniz. Hakkınızda hayırlı sonuçlar olması dileğiyle. En Doğrusunu Allah bilir.

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Büyük Deniz Dalgaları Ve Alevler - ( Sena Hanım ) başlıklı Rüya Tabiri Ateş görmek, deniz görmek ve sahil görmek hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: