Televizyon Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Televizyon Görmek

Rüyamızda televizyon görmek dünya işleri ile ilgilenmeye delalet eder. Kafası çok fazla sanal âlemle ve sanal kişilerle meşgul olan, o sanal dünyada yaşamak isteyen, gerçek dünyayla iletişimini nerdeyse yok denecek kadar sınırlayan kişiye delalet eder. Rüya sahibi bir hayal dünyasına kapılmış, kendi yarattığı pembe hayallerdeki dünyada yaşamaya başlamıştır. Bu kişi kendini gerçek olmayan bir dünyaya kaptırmış, kendini adeta aptal kutusu olan televizyondaki şaşalı hayatın bir parçası saymıştır. Tıpkı televizyondaki gibi zengin ve lüks bir hayatın sahibi olmak ister hem de hiç çalışmadan.

Rüyamızda Televizyon İzlemek Ne Anlama Gelir?

Büyük hedefler ve büyük idealler manalarına gelir. Rüya sahibinin gözü yükseklerdedir, azla yetinmesini bilmez, hep daha iyisini ve daha fazlasını ister.

Rüyamızda Televizyon Çalınması Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığına neden olacak bir musibet yaşamak manalarına gelir. Rüyamızda televizyon çalınması, rüya sahibi için çok büyük beklentiler içerisine girdiği ve büyük umutlar bağladığı bir işin gerçekleşmemesi ve rüya sahibinin çok üzülmesi şeklinde diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Televizyon Anteni Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin yol gözlediğine ve birini beklediğine işaret eder. Uzak yol manalarına gelir. Rüyamızda televizyon anteni gören kişi bir kişiden ya da bir yerden gelecek olan olumlu bir sonuca kilitlenmiş, gece gündüz onun hevesiyle yatıp kalkıyor demektir.

Rüyamızda Televizyon Sehpası Görmek Ne Anlama Gelir?

Hayatın düzenli olmasına işlerin de tıkırında gitmesine delalet eder. Rüya sahibinin gerek ev hayatı gerekse ticaret hayatı sorunsuz bir şekilde ilerliyor, hemen her şey istediği gibi gidiyordur.

Rüyamızda Televizyon Kumandası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda televizyon kumandası gören kişinin, toplum için normal sayılmayan, kimsenin yapmak için kolay cesaret edemeyeceği işlere girmesi ve tüm gözleri de dikkatleri de kendi üstüne çekmesi manalarına gelir.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: