Tespih Almak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Tespih Almak

Rüyamızda tespih almak, kişinin hayırlı ve dindar bir kadınla evlenmesine işarettir. Evli kimseler içinse bu rüya huzurlu ve güzel bir aile hayatının yanı sıra, eşinizle birlikte uyumlu, dini anlamda güçlü bir yuva kuracağınızın ve birlikte güzel bir ömür süreceğinizin göstergesidir. Rüyamızda kıymetli bir tespih alan kişi, büyük bir menfaate erişir. Rüyamızda tespih satan kişi, ahlaklı ve namuslu bir adamdır. Gerçek hayatta böyle bir kişi ile karşılaşıp ondan menfaat elde edeceğinize yorumlanmaktadır. Rüyamızda tespih delen kişi ise, zor birtakım işlerin kolaylıkla halledilmesine ve kişinin her anlamda rahata kavuşmasına delalet eder.

Rüyamızda Tespih Çekmek

Rüyamızda tespih çekmek sabırdır, selamette olmadır, korktuğunuzdan emin bulunmadır. Bu rüyayı gören kişi dünyevi sıkıntı ve endişelerinden kurtulur. Tespih çekmek, size yararı dokunacak kişiler, milleti savunan ve halkın arasında bulunan güçlü askerlerdir. Rüyamızda tespih çekerken Allah’ın isimlerini zikretmek her anlamda mutluluk ve ferahlıktır. Bu rüyayı gören kişi her türlü istek ve arzularına kavuşur. Tespihin ipinin kopması ise hidayetten sonra sapıklığa düşme veya bazı zorluklarla baş etme anlamlarına gelmektedir.

Rüyamızda Tespih Yapmak

Rüyamızda tespih yapan kimse zamanla büyük bir takvaya ulaşarak menavi anlamda güzel bir dereceye ulaşır. Tespih yapmak bazen de ev kurmaya, kişinin bulunduğu mekanı değiştirmesine ve yeni bir başlangıç yapmasına işaret eder. Rüyamızda kıymetli taşlardan yapılan tespih dünyanın ziynetlerine, zevkine ve eğlencesine işarettir. Böyle taşlarla tespih yapan kimse, dünya hayatında her istediğine kavuşur.

Rüyamızda Tespih Almanın Psikolojik Tabiri

Rüyamızda tespih almak kişinin iç dünyasında yaşadığı manevi güzelliklerin, takvanın, dini anlamda derecesinin artmasının ve her zaman zikirle meşgul olmasının yansımasıdır. Rüyamızda tespih almak aynı zamanda içinizdeki değişme ve hayatınızda da yeni bir başlangıç yapma isteğinizi gösterir.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: