Testis Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Testis Görmek

Rüyamızda testis görmek, pek de hayırlı anlamlara gelmez ve rüyayı gören kişinin hane içinde meydana gelecek kopmalara ve ayrılıklara işaret ettiği şeklinde diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin aile bireyleri arasında yaşanacak bazı tatsızlıklar, tartışmalar, fikir ve kuşak çatışmaları nedeni ile ailenin parçalanacağına ve bölüneceğine, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına alamet eder.

Rüyamızda Testis Kesilmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin iyi geçim halinde olduğu kişilerle arasının açılacağına ve karşılıklı olarak yolları ayırma kararının alınmasına işaret eder ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin ağız tadının kaçmasına, kendisine haksızlık yapılmış ve ihanete uğramış gibi hissetmesine ve uzun süre bunu hazmedemeyerek çok öfkeli günler geçirmesine delalet eder.

Rüyamızda Testislerin Sıkılması Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin yanlış kişilere güvenerek onlarla yola çıkacağına, ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına ve onu sırtından bıçaklayacağına işaret eder. Rüya sahibinin fedakârlık yapıp, özveride bulunduğu kişilerden umduğunu bulamayacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Testislerin Kopması Ne Anlama Gelir?

Bu rüyada aile içiyle yorumlanır ve rüyayı gören kişinin ev yaşantısında sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, rüya sahibinin yalnızlaşacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine işaret eder.

Rüyamızda Testislerini Kesmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin birinci derece yakın olduğu ve kan bağı taşıdığı kişilerle yaşayacağı huzursuzluklar nedeniyle karşı karşıya geleceklerine ve rüya sahibinin bu durumu gurur meselesi haline getireceğine ve onlarla olan ilişkilerini tabiri caizse bir anda bıçak gibi kesme kararı alacağına alamet eder.

Rüyamızda Testis Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin günahkâr olacağı yanlış ve kusurlu işlere gireceğine, mubah olmayan yollara sapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine rivayet edilir.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: