Tır Kullanmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Tır Kullanmak

Rüyamızda tır kullanmak, kişinin meşakkatli uğraşlar sonucunda hayal ettiği hayata kavuşacağına, zorluklarla kazanacağı helal paraya işaret eder. Tır kullanan kişi, Allah katında makbul bir kimsedir ve helal kazanç nedeniyle zamanla zenginleşir. Bazı alimler bu rüyanın kişinin iş değiştirip ticarete atılacağını ve yüksek kazançlar sağlayacağını da söylerler.

Rüyamızda Tırdan İndiğini Görmek

İtibar kaybına yorumlanan rüya aynı zamanda kişinin evlilik hayatında da bir ayrılık ya da boşanmanın söz konusu olduğu manalarına gelir. Rüyamızda tırdan inmek, kişinin ümit ettiği hayata kavuşamayacağına ve yanlış seçimler yapacağına da delalet eder. Tırdan inen kişi sevdiği bir kimse ile ayrı düşer ve beklemediği bir yakınından kötülük görür.

Rüyamızda Tırla Eşya Taşıdığını Görmek

Yeni bir iş değişikliğinin kapıda olduğuna işarettir.  Yeni bir iş gibi aynı zamanda yeni bir kısmeti de niteler. Kişinin yeni bir yolculuğa çıkacağına ve gideceği yerde yerleşik bir düzen kuracağına da yorumlanır. Bazı tabirlere göre de tırla eşya taşımak ev değiştirmek veya taşınmaya da tabir olur.

Rüyamızda Üzeri Yüklü Tır Görmek

Kişinin yeni bir sorumluluk altına gireceğine, aileye yeni bir bebeğin katılacağına ve farklı bir şehre taşınmaya delalettir. Rüyasında üzeri yük dolu tır gören kimse sağlık sıkıntısı yaşar. Yaşlı bir kimse ise, elinden yüklü bir mal çıkar veya evlatlarına dağıtır. Yüklü tır görmek, meslek hayatında engellerle karşılaşılacağına da tabirdir.

Rüyamızda Tırla Kaza Yapmak

Genellikle kişinin ruhsal açıdan melankolik bir durum yaşadığına, çevresindeki kişilere karşı kırıcı davrandığına ve bu tutumu nedeniyle hem özel hayatında, hem de iş hayatında bir takım sıkıntılar yaşayacağına yorulur. Tır kazası görmek aynı zamanda yakın arkadaş çevresinden birinin hayatı ile ilgili kötü bir haber almak manasına da gelir. Rüya sahibinin, bir düşmanı olduğunu ve bu kişi ile beklenmedik şekilde bir kavgaya tutuşacağına da tabir olur.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: