Türbe Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Türbe Görmek

Rüyamızda türbe görmek rüya sahibinin etrafında boş konuşan, densiz, cahil ve gereksiz kişilerle arasına sınır çekerek, onları hayatından tamamen çıkarmasına işaret eder. Rüyamızda türbe görmek kişinin iç huzuru yakalamasına, kafasını boşaltıp, gönlünü ferahlatmasına yorulur.

Rüyamızda türbe görmek aynı zamanda kötü insanlardan, kazadan ve beladan uzakta olmak ve geçmiş hataları tekrar etmemeye delalet eder. Bir kişi türbede üzerinin ıslandığını görür ya da türbenin tavanın su akıttığına şahit olursa eğer üzerine hakkın rahmeti yağacak diye diye yorumlanabilir. Rüyamızda türbe görmek başka rüya tabirlerine göre hayır işi işlemeye ve kişinin mübarek biri olmasına yorulur.

Rüyamızda Türbe Temizlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda bir türbeyi temizlediğini gören herkes kendi derdine çare bulur. Sağlık sorunu olan biri türbeyi temizlediğini görürse hastalığının şifasını bulur, borcu olan borcundan kurtulur ve bolluğa kavuşur. Rüyamızda türbe temizlemek ayrıca kişinin güzel ahlakına ve dinine işaret eder.

Rüyamızda Türbe Ziyaret Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda türbe ziyareti yaptığını gören kişi bir olay hakkında fikir yürütme becerisi kazanır. Türbenin içinde gezmek rüya sahibine yaklaşmaya bir türlü cesaret edemeyecek bir kişiye yorulur.

Rüyamızda Türbe Kapısı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda türbe kapısı görmek hayırlıdır. Kişinin rüyasında türbe kapısı görmesi uzun zamandır planladığı ama bir türlü hayata geçiremediği planlarını sonunda gündemine alarak üzerinde çalışmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyamızda Türbede Dua Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda türbede dua ettiğini gören kişi yüce gönüllü bir kimsedir ve kendisine yapılan yanlışı unutacak, yanlışı yapan kişileri bağışlayacak ve kısa süre içinde kaybettiklerine yeniden kavuşacak demektir.

Rüyamızda Türbede Dilek Dilemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda türbede dilek dilemek, rüya sahibini içten içe, gizlice seven ve onun için hep iyi şeyler dileyen biri olduğu manalarına gelir.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: