Turp Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Turp Görmek

Rüyamızda turp görmek, görülebilecek en hayırlı ve en makbul nimetler arasındadır. Gerçekte de nimet ve ekmek sahibi olmaya, bolluk ve zenginlik içinde yaşamaya diye yorumlanabilir. Rüyamızda turp görmek, çok büyük bir kısmet alınacağına delalet eder. Rüya sahibinin huzur içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisine hayır getireceğine işaret eder.

Rüyamızda Elinde Turp Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda elinde turp görmek ne yazık ki iyi bir şekilde yorumlanamamaktadır. Rüya sahibinin üzüleceği, canını sıkacağı ve günlerce etkisinden kurtulamayacağı bir olayla karşı karşıya kalacağına işaret eder. İşin trajik kısmı olayın rüya sahibi yüzünden meydana gelmesidir.

Rüyamızda Kırmızı Turp Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kırmızı turp görmek, rüya sahibinin dünya malına sahi olması manalarına gelir. Kişi çok karlı ve büyük bir iş teklifi alacak, bu işten eline hatırı sayılır oranda sermaye geçecek ve kendisi yatırım amaçlı bir mal alacak demektir.

Rüyamızda Kara Turp Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin keyfinin ve ağzının tadının kaçmasına neden olacak bazı problemler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bu problemler aile içinde de huzursuzluğa ve mutsuzluğa neden olacaktır.

Rüyamızda Beyaz Turp Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda beyaz turp gören kişi önemsiz ve tehlikeli olmayan bir hastalığa yakalanacak bu hastalığı çok şükür ki yatağa düşmeden, ayakta atlatabilecektir.

Rüyamızda Turp Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda turp yemek, sürpriz bir gelişme yaşanmasına işaret eder. Kişi hayatını olumlu yönde değiştirecek çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacak ve bu olay sayesinde sorunları da hallolacaktır.

Rüyamızda Turp Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında turp aldığını gören kişi, şansının açık olacağı, bereketli ve güzel bir döneme girecek, bu dönemde karşısına çıkacak fırsatları doğru şekilde değerlendirmeyi başarırsa eğer büyük kazanç elde edecektir.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: