Tuvalete Gitmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Tuvalete Gitmek

Rüyamızda tuvalete gitmek, rüya sahibinin yaşadığı zor, kötü ve de çetrefilli günlerden kurtulacağına, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hayatını kolaylaştıracak, borçlarını kolaylıkla ödemesine vesile olacak ve bu sayede hayatın omuzlarına yüklediği ağır yükten de kurtulmasını sağlayacak çarelere kavuşacağına ve rahat edeceğine işaret eder.

Rüyamızda Tuvaletini Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin dualarının kabul olacağına, sağlığının yerine geleceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Kirli Tuvalete Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin alacağı toplu bir mal ya da para sayesinde miras sayılacak oranda zenginlik elde edeceğine diye yorumlanabilir. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda gücünü yerine geleceği, tabiri caizse elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceği, rızkının genişleyeceği ve lüksünün de artacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Temiz Tuvalete Girmek Ne Anlama Gelir?

Bir kişi eğer rüyasında temiz bir tuvalete girdiğini görürse çok büyük oranda ya da aşırı düzeyde olmadan, yaşamını rahat şekilde idame ettireceği, ele güne muhtaç olmayacağı, ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacağı bir kazanca sahip olacak demektir.

Rüyamızda Hastanede Tuvalete Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin hiçbir sağlık sorunu kalmayacağı gibi hayatı boyunca hiçbir zaman yatağa düşüp, kendisini çaresiz bırakacak kadar kötü ve iyileşmeyecek bir hastalığa da kapılmayacağı manalarına gelir. Rüya sahibi eğer gerçekten hastanedeyse, en kısa sürede sağlığına kavuşacağına ve oradan çıkacağına delalet eder.

Rüyamızda Sürekli Tuvalete Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kendisi için düğüm olmuş sorunlarının deyim yerindeyse adeta bir çorap söküğü gibi birer birer çözüleceğine ve rüyayı gören kişinin de bu sayede arka arkaya mutluluk üstüne mutluluk yaşayacağına alamet eder.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: