Uçan Kuş Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Uçan Kuş Görmek

Rüyamızda uçan kuş görmek, büyük emek harcanan bir işin sonuna gelindiğine ve nihayet istenilen mevkiye, başarıya ulaşmanın rahatlığı ile keyifli zamanlar geçirileceğine, kişinin elde edeceği bu önemli başarıyı kutlamak için ailesi ve sevdikleri, dostları ile beraber kutlama yapacağını bildirir. Gelecek iyi haberleri de bildiren rüya, hayırlı kısmetlerin, bol rızkın da alameti olarak görülür. Uçan kuş rüya sahibi için sıkıntısız bir hayat anlamına geldiği gibi, sürekli seyahat edilen, yeni insanlarla tanışılan ve yeni yerler görülen bir işe sahip olmanın da alametidir. Görev nedeniyle sık sık yer değiştirmek zorunda kalan, ailesinden uzakta olan kimselerin hasretlerini azaltmak için sevdikleri ile sürekli temas halinde olacağına yorumlanır.

Rüyamızda Uçan Kuş Vurmak

Kötü bir olaya işaret eder ki genellikle kişinin kendi hatasından kaynaklanan bir durumun ciddi bir üzüntü yaratacağı şeklinde diye yorumlanabilir. Günah işlemek, vicdanı yaralayan bir olaya bulaşmak, kul hakkı yemek ya da hastanede yatmayı gerektiren bir hastalığa yakalanıp, hayatı uzunca bir süre askıya almak anlamına da gelir. Rüya sahibinin aslında kendisi için çok olumlu sonuçlanacak bazı gelişmeleri öngöremediği için harekete geçmeyeceğini ve sonrasında da geç kalacağını, kaçırılan fırsatların çok büyük olacağını ve kısmetleri küstüreceğini de tabir eder.

Rüyamızda Uçan Kuş Avlamak

Uçan kuş vurmakla benzer yorumlanabilir. Farklı olarak kişinin büyük bir fırsat ele geçirerek, hayatını istediği gibi değiştirebilme şansı bulacağını müjdeler. Ayağına gelen şansı iyi değerlendiren kişinin, ülke çapında duyulacak işler yapmasına ve düne kadar sıradan olan hayatının, bundan sonraki dönemlerinde aşırı yoğun ve popüler bir hale geleceğini de delalet eder.

Rüyamızda Uçan Kuş Görmenin Psikolojik Yorumu

Nostaljik bir bakış açısına sahip, geçmişte kalan ancak hala kişiyi etkileyen durumlardan dolayı görüşleri bulanıklaşan, iç dünyalarında hayalle gerçek arasındaki çizgiyi zaman zaman ayırt edemeyen kimselerin ruh hallerini bildirir.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: