share on:

 Şeyma Can Merhaba Rüyanız Hayırlara güzelliklere vesile olsun.

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr.. Ey Rabbimiz!.. işimizi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.. AMİN

İsim Şeyma can
Gorulen-Tarih 2018-03-29
Rüya Görüldüğü Zaman
  • Duha Vakti
Başlık Uğur böceği
Rüyası Rüyamda banyo temizliyordum böcekler falan vardı temizlik yapiyordum sonra bı tane uğur böceği gordum banyo gideri demir parmaklık gibi olurmuş süpürgeyle onu o parmakliktan içeri sokuyorum sonra bir bakıyorum uğur böceği sonsuz boşluğa düşüyor . ( Kayinbabam da şu an cezaevinde onunla ilgili bir rüya olabilir mi ?)

Rüyanızda gördüğünüz banyo… böcekler ve temizlik aynı zamanda  Uğur böceği süpürge ile demir parmaklıklar arkasından içeri sokuyorsunuz.

Kayın babanızla ilgili olduğunuzu düşünüyorsunuz. Evet onunla ilgili olabilir ama kayın baba sizinle olan bir sorundan dolayı mı ceza evine girdi ? Hayır değilse  O halde rüya sizi kapsıyor çünkü temizliği yapan sizsiniz.

Kötü düşüncelerden sıyrılın kendinizi toparlayın Şeyma hanım.

Böcekler kafanızda  sizi rahatsız eden düşünceler… Uğur böceği yararınıza olan düşüncelerin temsili olabilir.

Dünya hayatı geçici ve boş…

Her ne kadar böcekler yani böcek vari insanlar dedikodunuzu yapsalar ve sizin yanınızda iken iyi arkanızdan dedikodu etseler de onlara aldırmamalı.

Enerjinizi düşüncenizi iyi şeylere  güzel şeylere harcayın.

Kayın babanızın da kurtulmasını dilerim. Dünya da suçlara verilen cezalar ne kadar kefaret gibi olsa da , birde bunun öbür dünyada verilecek hesap var asıl oraya cevaplar hazırlamalı kötü düşüncelerden sıyrılmalı bir an önce iyi ve yararlı şeyler yapmalı.

Dinin emir ve yasaklarını öğrenip onları yaşamalı. Allah’a verdiğimiz bir sözümüz var. Sana layık bir kul olacağız diye.

Günahlarımız olsa da  Allah Samimi bir tövbe ile affediyor. Bunun bilincinde olun. Aklınızda ki kötü düşüncelerden sıyrılın ve Sonsuz hayatınız için hazırlık yapın.

Hakkınızda İyi şeylerin Olması dileğiyle.

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Karmaşık Duygular - ( Ercan Tekin ) başlıklı Rüya Tabiri Hapishaneye düşmek, İhlas ve İlişki Görmek hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: