Un Elemek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Un Elemek

Rüyamızda un elemek, adaletli olan, vicdanıyla davranan, Allah korkusu ve inancı taşıyan bu nedenle de onun yolundan ayrılmayan bir kimsenin varlığına diye yorumlanabilir. Haksıza karşı durmaya, haklı olanı savunmaya, doğruyu yolu seçmeye, yalandan ve yanlıştan geri durmaya rivayet edilir. Rüya gören kişinin duyduklarına değil daha çok gördüklerine inandığına ve gerçekliği araştırmadan söz söylemediğine ve hareket etmediğine işaret eder.

Rüyamızda Buğday Unu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda buğday unu görmek, rüyayı gören kişinin helal yollardan kazancını çıkardığına, hayatını zorlanmadan idame edecek kadar gelir sahibi olacağına ve bu sayede aile içindeki ağız tadının ve huzurunun da kaçmayacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Pirinç Unu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda pirinç unu görmek, rüya sahibinin yüzünü güldürecek ve kasasını istediği kadar dolduracağı işler yapacağına, gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine işaret eder. Helal olan rızıktır ve böylece boğazdan keyifli ve kolay geçeceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Arpa Unu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda arpa unu görmek, bazı konularda kısıtlamalara gitmeye, boğazdan kısmaya delalet ederken aynı zamanda rüya sahibinin vicdanının sesiyle hareket edeceğine, hak yemeyeceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına ve kimseye iftira etmeyeceğine alamet eder.

Rüyamızda Un Satmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda un satmak, kişinin dünya hayatına kendini çok fazla kaptıracağı, inancını boşlayacağı, ahlakından ve dininden ödün vereceği manalarına gelir. Kişi, malını ve parasını arttırmak için güzel huylarını terk edecek ve kötü yollara girip Allah katında günahkâr kullardan olacak demektir.

Rüyamızda Un Dolu Çuval Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda un dolu çuval görmek, rüya sahibinin havadan yani çalışmadan eline geçecek zenginliğe işaret eder. Kişinin miras alması sayesinde hayatının kolaylaşacağı, güzelleşeceği ve renkleneceği şeklinde yorulurken rüya sahibinin afiyette bir hayat geçireceğine alamet eder.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: