Ustura Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Ustura Görmek

Rüyamızda ustura görmek, düşmanlık yaşanmasına alamet eder. Rüya sahibinin anlaşmazlığa düştüğü, hiçbir şekilde bir orta yol bulamadığı ve kesin bir kararla yollarını ayırdığı bir kişi ile aradaki çekişmeyi sürdüreceğine, her iki tarafında konuyu kapatmaya yanaşmayacağına ve intikam yoluna gideceklerine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin, uğradığı haksızlığı unutmayacağına, yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına işaret eder bir diğer yandan da erkek bebek olarak değerlendirilir.

Rüyamızda Ustura İle Tıraş Olmak Ne Anlama Gelir?

Bir kişinin rüyasında kendini ustura ile tıraş olurken görmesi şanssızlık ve kısmetsizlik olarak diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağı, emekle ve sabırla üzerinde çalıştığı projelerinin tutmayacağı ve bu durum nedeni ile kendisine olan özgüvenini yitireceği manalarına gelir.

Rüyamızda Usturayla Tıraş Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda usturayla tıraş olmak da usturayla tıraş olmakla benzer anlama gelir. Rüyayı gören kişinin, karşısına çıkacak olan aksiliklere ve engellere delalet ederken aynı zamanda çok istediği konularda başarısız olacağına işaret eder.

Rüyamızda Ustura Kullanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ustura kullanmak, rüya sahibinin kendisine güven duymayan ve başarısız olması için elinden geleni yapan art niyetli kişilerin kötü amaçlarına ulaşmalarına ve mutlu olmalarına izin vermeyeceği, onları utandıracağı ile açıklanır.

Rüyamızda Tıraş Bıçağı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda tıraş bıçağı görmek, hayırlara yorulur. Rüya sahibinin beklediği güzel ve hayırlı haberi alacağına, istediği yola çıkacağına ya da hayallerini gerçekleştirmek için önemli bir fırsat elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyamızda Tıraş Makinesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda tıraş makinesi görmek, rüyayı gören kişinin ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağı, yakınlarının ve ailesinin kendine pek çok konuda muhalefet edeceği, bu durumun kendisini zor durumda bırakacağı şeklinde ifade edilir. Kişi, karmaşık durumların içine düşecek demektir.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: