Vajina Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Vajina Görmek

Rüyamızda vajina görmek, rüya sahibi için esenliğe ve huzura kavuşmasına diye yorumlanabilir. Rüyasında vajina gören kişi, tüm acılarından, kırgınlıklarından, üzüntülerinden ve dertlerinden kurtulacak, sadece kendisine değil çevresindeki kişilere de faydası olacaktır. Rüyamızda vajina görmek helal kazanç elde etmek, huzurlu şekilde ekmek yemek, gönül zenginliği ve huzur anlamın gelir. Rüya sahibi bereket görecek, kendisi için sonu hayırlı olacak işlere girecek ve karlı çıkacak, zenginliğe kavuşacak ve ömrü rahat içinde geçecektir diye yorumlanır.

Rüyamızda Kadının Vajinasını Görmek Ne Anlama Gelir?

Çetin ve zorlu bir kışın ardından doğan güneş benzetmesi ile açıklanabilir. Rüya sahibinin geçirdiği zor günlerin, yıkımların, kayıpların, üzüntülerin ve ruh çöküntüsünün ardından huzura ermesine ve yavaş yavaş iyileşmesine işaret eder.

Rüyamızda Vajina Akıntısı Görmek Ne Anlama Gelir?

Borçlanmak ve bu nedenle sıkıntı görmek manalarına gelir. Rüyamızda vajina akıntısı görmek üzücü ve olumsuz haberler almaya, rüya sahibinin celallenmesine ve sinirden kudurmasına neden olacak olaylarla karşılaşmasına yorulur.

Rüyamızda Kendi Vajinasını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında kendi vajinasını gören kişinin, işini kendisinin halledeceğine kimseden yardım ya da destek görmeden bu işin altından kalkacağına işaret eder. Rüya sahibi için, kendi kelini kendisi kaşıyan kişi deyimini kullanmak yerinde ve isabet olur.

Rüyamızda Vajinada Kıl Görmek Ne Anlama Gelir?

Aile içinde yaşanacak olan sıkıntıya ve zorluğa diye yorumlanabilir. Rüya sahibi aile bireylerinin başına gelecek bir musibet nedeni ile çok üzülebilir ya da aile bireylerinden birinden nankörlük ve haksızlık görerek çok üzülebilir.

Rüyamızda Kadın Cinsel Organı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında kadının cinsel organını gören kişi bir işten pay alır ya da mirastan nasiplenir. Rüya sahibi için mal ya da kazanç elde etmek şeklinde yorulur. Aynı zamanda iyilik bulmak ve kurtuluşa ermek manalarına gelir.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

1 Yorum

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: