Valiz Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Valiz Görmek

Rüyamızda valiz görmek katiyetle gidilecek bir yola ya da çıkılacak bir seyahate delalet eder. Bir kimse rüyada valiz görürse kendisine hiçbir yarar sağlamayacak şeylerle meşgul olacak ve boşa ümitlenecek demektir. Rüyamızda ağır bir valiz görmek moral bozacak, can sıkacak ve neşe kaçıracak sözler duymaya, hafif olan bir valiz görmekse kişinin bazı işlerinin istediği gibi gitmeyeceğine, planların sarkacağına yorumlanır.

Rüyamızda ağır bir valiz görmek aynı zamanda kişinin gideceği yol olarak diye yorumlanabilir. Bir kişi rüyasında elinde valizle bir yere gittiğini görürse bu, rüya sahibinin uzun bir eğitim ya da iş dönemi için evinden ve ailesinden uzakta kalacağı bir yere gideceği manalarına gelir.

Rüyamızda Valiz Topladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda valiz topladığını gören kişi aynı yerde uzun süre kalamayan, deyim yerindeyse tebdili mekânda huzur olduğunu düşünen, bu nedenle de sürekli yer değiştiren kimse olarak yorumlanır.

Rüyamızda Valiz Taşımak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ağır ve içi dolu bir valiz taşımak dert, sıkıntı ve keder, içi boş dolayısıyla da hafif olan bir bavul taşımaksa zahmet çekilerek gerçekleştirilecek işlere işaret eder.

Rüyamızda Valiz Kaybetmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda valiz kaybetmek işlerin bir süre sarpa saracağına, bu nedenle rüya sahibinin bir sürü aksiliği göğüslemek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyamızda Valiz Hazırladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda valizini hazırladığını gören kişi bir yola gitmeye niyetlenecek demektir.

Rüyamızda Valiz Unutmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda valiz unutmak programın aksaması manalarına gelir. Rüyasında valiz unuttuğunu gören kişinin seyahatini ertelemesi gerekecektir.

Rüyamızda Çanta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda çanta görmek hedefe giden yolun meşakkatli, çetin ve zorlu bir yol olduğunu, bu nedenle de çok çalışmak gerektiğini ifade eder. Bu rüyanın sonu aydınlıktır yani rüya sahibinin hedeflediği iş gerçekleşecek demektir.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: