Yağmurda Islanmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Yağmurda Islanmak

Rüyamızda yağmurda ıslanmak, Allah’ın rüya sahibine yüce duygular bahşettiğine, onu iyi huylu kıldığına ve kendisine iman verdiğine alamet eder. Dini bütün, inancı doğrultusunda hareket eden, Allah’ın yarattığı her canı seven, koruyan, gözeten ve onları yaradandan ötürü seven, elinden gelen yardımı yapan hayırlı ve makbul bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyamızda yağmurda ıslanmak, kötü huyları ve alışkanlıkları terk etmeye ve insafa gelmeye rivayet edilir.

Rüyamızda Yağmurda Sırılsıklam Islanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yağmurda sırılsıklam ıslanmak, hatalardan ders almaya, tövbekâr olmaya, doğru yolu bulmaya, aynı kusurları tekrar etmemeye ve dinde olgun kişi haline gelmeye delalet eder. Rüya sahibinin hidayete ereceğine ve bundan sonra geçmişin ayıplarını örtmeye kendini adayacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Yağmurda Yürümek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yağmurda yürümek, her türlü çareye kavuşmaya, başarılı olmaya, huzuru yakalamaya, iyileşmeye ve hayat tecrübesi edinmeye işaret eder. Kişinin deneyimleri sayesinde sıkıntılarını kolay atlatacağı, kötü işlerden ve içine düştüğü çıkmazdan en hafif zararla kurtulacağı ve daha temkinli davranmayı öğreneceği manalarına gelir.

Rüyamızda Yağmurda Islanmamak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yağmurda ıslanmamak, ibretlik bir olay yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin dik başlılığı nedeni ile yanlış yollara gireceği sonradan da çok üzüleceği ve çok pişman olacağı şeklinde diye yorumlanabilir. Kişi kendi eliyle kendine kötülük edecektir diye yorumlanır.

Rüyamızda Yağmurda Şemsiye Açmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yağmurda şemsiye açmak, kendini nefsinden korumaya, şeytana uymamaya, içindeki iyiliği hep taze tutmaya ve saklamaya alamet eder. Kişi, güzel huylarından hiçbir zaman vazgeçmeyecek ve kötü kimselere uymayacak demektir.

Rüyamızda Sağanak Yağmurda Islanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sağanak yağmurda ıslandığını gören kişi, yaşadığı kötü günleri unutur, içindeki kini öldürür, kendisine hata eden kişileri affeder ve böylece aradığı huzuru da yakalamış olur diye değerlendirilir.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: