Yangın Çıktığını Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Yangın Çıktığını Görmek

Rüyamızda yangın çıktığını görmek, iyi şekillerde tabir edilmez ve rüyayı gören kişinin başkaları nedeni ile alacağı sıkıntıya rivayet edilir. Neresinden bakılırsa bakılsın, üzülmeye, ağlamaya, zarar etmeye, kayıplar yaşamaya ve umutlarını kaybetmeye işaret eden bir rüya olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin inandığı ve güvendiği için birlikte hareket ettiği kimselerin kendisine mutsuzluk ve başarısızlık getireceği manalarına gelir.

Rüyamızda Yangın Çıktığını Görmek ve Söndürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin uyanıklığı ve zekiliği sayesinde bir kazadan ya da beladan kıl payı kurtularak büyük bir felaketin ya da zararın eşinden döneceğine alamet eder. Rüya sahibi çevresindeki sahte dostları olduğunu ya da kendini belanın içine çekecek bir işin varlığının farkına vararak bu durumdan kurtulmayı başaracak demektir.

Rüyamızda Yangın Çıktığını Duymak Ne Anlama Gelir?

Bir kişi eğer rüyasında yangın çıktığını görürse o kimse kendini kötü hissedeceği ve çok üzüleceği bazı sözler işitecek ya da bu tarz tatsız haberler alacaktır diye diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin gülen yüzünün solmasına ya da asılmasına neden olacak bazı olaylara yorulur ve uğursuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyamızda Evde Yangın Çıktığını Görmek            Ne Anlama Gelir?

O kişinin hane içinde yaşayacağı münakaşalara, kavgalara, gürültü ve patırtıya bu nedenle de aile bireyleri arasında meydana gelecek olan tedirginliğe işaret eder. Rüya sahibinin ev yaşamında can sıkıcı ve zor günler yaşanacağını gösterir.

Rüyamızda Okulda Yangın Çıktığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Meslek ya da eğitim hayatında yaşanacak olan hüsrana ve başarısızlığa işaret eder. Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını alamayacağına ve yaptığı fedakârlıkların boşa çıkacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Eşyaların Yandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Bu rüya her ne kadar olumsuz gibi görünse de aslında çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin çok daha iyilerine sahip olacağı kadar zengin olacağı ile açıklanır.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: