Yeğenlerini Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Yeğenlerini Görmek

Rüyamızda yeğenlerini görmek, rüyayı gören kişinin içini rahatlatacak, ısıtacak ve kıpır kıpır edecek hayırlı ve uğurlu olacak güzel gelişmelerin yaşanacağı manalarına gelir. Rüya sahibinin yüzünün gülmesine, rahatının ve keyfinin de yerine gelmesine vesile olacak bazı yeniliklerin yaşanacağına, sürpriz olayların meydana geleceğine diye yorumlanabilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına yorulur.

Rüyamızda Yeğenlerinin Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin onlara ne kadar bağı olduğuna ve onları adeta kendi çocuklarıymış gibi sevdiğine, üstlerine titrediğine, koruyup kolladığına, güzel bir gelecekleri olsun diye maddi ve manevi olarak herşeyini onlar uğruna seferber ettiğine rivayet edilir.

Rüyamızda Yeğenle Kavga Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin uykusunda yeğeniyle kavga edip onu dövdüğünü görmesi ona bir konuda yardımcı olacağına, akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına diye yorumlanabilir. Fakat rüya sahibinin uykusunda yeğeninden dayak yediğini görmesi de ona bir işinin düşeceğine ve onun da kendisini geri çevirmeyeceğine delalet eder.

Rüyamızda Yeğenle Oynamak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, şansının kendisinden yana olacağına bu sayede başarılarının önündeki engellerin kalkacağına ve rüya sahibinin hak ettiklerine kavuşacağına işaret eder. Mesleki kariyer edinmeye ve yükselmeye alamet eder.

Rüyamızda Yeğenle Evlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin amaçlarına nail olacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, iyilik, hayır ve güzellik bulacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Yeğenle Konuşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin kolaylıklarla ve yeniliklerle karşılaşacağına, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına, sevineceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, esenlik bulacağına yorulur. Rüya sahibinin Allah’ın kendisine açacağı hayırlı kapılar sayesinde zorluklardan, sıkıntılardan ve zahmetten kurtulacağına ve tabiri caizse gün yüzü göreceğine işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: