Yerin Yarılması

PAYLAŞ:

Rüyamızda Yerin Yarılması

Rüyamızda yerin yarılması, iyi değildir ve yaşanacak olan şerli olaylara alamet eder. Uğursuzluk, şanssızlık, kısmetsizlik olarak diye yorumlanabilirken, bir yandan da insanların tamamını ilgilendirecek büyük musibetlerin ve kötülüklerin baş göstereceğine, büyük savaşların yaşanacağına, kıtlığın meydana geleceğine ve bu nedenle insanların kötü günlerle sınav edileceğine delalet eder. Bu rüya, kaza ve belaların meydana geleceğine, halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Yerin Çatlaması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yerin çatlaması da benzer şekilde yorumlanır ve sıkıntıların, sorunların, anlaşmazlıkların, tatsızlıkların yaşanacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine ve uzun süre durulmayacağına alamet eder.

Rüyamızda Toprak Çökmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda toprak çökmesi, korkulara, kuşkulara, endişelere ve üzüntülere delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatının kötü yönde ilerlemeye başlayacağı, emeklerinin boşa gideceği, maddi zararının çok büyük olacağı ve tüm hayatının alt üst olacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Yer Yarılıp İçine Düşmek Ne Anlama Gelir?

Bir kişinin rüyasında yerin yarıldığını ve kendisinin de içine düştüğünü görmesi, çok zor günlerin yaşanacağına diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin illet hastalıklara yakalanacağına, işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Toprak Kayması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda toprak kayması, rüyayı gören kişinin maneviyatının çökeceği, çok üzüleceği ve gözyaşına boğulacağı olaylar yaşayacağına, uzun süre kendini toparlayamayacağına ve çok yıpranacağına delalet eder. Kişi, melankolik oluşu nedeniyle, sorunları kısa sürede atlatamayacak demektir.

Rüyamızda Heyelan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda heyelan görmek, beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine ve kişinin kursağında kalacağına delalet eder.

Rüyamızda Tufan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda tufan görmek, beklenmedik Ne Anlama Gelir? ve hesapta olmayan bazı olayların yaşanacağına Ne Anlama Gelir? ve kişinin hiç aklına gelmeyen şeylerin de başına geleceğine diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: