Yeşil Fasulye Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Yeşil Fasulye Görmek

Rüyamızda yeşil fasulye görmek, gündelik olumlu gelişmelere işarettir. Büyük bir öneme sahip olmayan konularda, isteklerinizin gerçekleşeceği söylenebilir. Hayatınızda önemli bir değişikliğe neden olmasa bile, sizi kısa süre de olsa mutlu edecek gelişmelerden söz edilmektedir. Rüya ile ilgili olarak bir başka anlam da yolculuk yapmaktır. Sevdiğiniz kişileri görmek için günübirlik gidilecek olan mesafeleri simgeler. Ziyaret edecek olduğunuz bu kimseler, değer verdiğiniz kişilerdendir.

Rüyamızda Yeşil Fasulye Toplamak

Aile ya da akrabanın belirli bir konuda bir araya gelmesini sembolize etmektedir. Bu bir araya gelme durumu, herhangi bir konuda olabilir. Bir düğün ya da ölüm haberi, çeşitli toplanmalar, buna örnek olabilir. Bu rüyanın özelliği, kan bağı olan insanların toplanacak olmasıdır.

Rüyamızda Yeşil Fasulye Yemeği Görmek

Evinizdeki bereket ve bolluğu işaret eder. Bu bereket ve bolluk, yeni bir yatırımla beraber, daha da perçinlenmiş olacaktır. Almış olduğunuz borçlar varsa kısa süre sonra ödeneceğine, maddi açıdan rahatlamaya yorulmaktadır.

Rüyamızda Yeşil Fasulye Ayıklamak

Gruplaşmaları göstermektedir. Arkadaşlar arasında, akrabalar arasında, okul arkadaşları arasında, yaşadığınız çevrede meydana gelecek olan gruplaşmaların tamamı, bu rüyaya örnek olabilir. Burada, sizi dışarıda tutacak bir biçimde gruplaşma anlaşılmalıdır.

Rüyamızda Yeşil Fasulye Kırmak

Bir durumun gerçekleşmesi için satmak zorunda kalınan mal ya da eşyayı sembolize eder. Bir araba, ev, eşya buna örnek olarak verilebilir. Bu durumdan, yatırım için yapılan satış anlaşılmamalıdır.

Rüyamızda Yeşil Fasulye Sulamak

Sabırla ilgili görülen rüyalardan sayılabilir. Bir konuda veya bir çok konuda gösterilmekte olan sabrı simgeler. Sonu hayırlı olarak değerlendirilen rüyalardandır.

Rüyamızda Yeşil Fasulye Tarlası Görmek

Uzun bir seyahat akla gelmelidir. Bu, tatil olabileceği gibi, işle ilgili konularda yapılan yolculuk da olabilir.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: