Yeşil Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Yeşil Görmek

Rüyamızda yeşil görmek güzel ve hayırlı olan şeylere işaret eder. Bolluk, bereket, zenginlik, kısmet, başarı, zafer, esenlik, rızık, ağız tadı gibi pek çok hayırlı şeye delalet eder. Rüyamızda yeşil aynı zamanda şifanın ve devanın simgesidir. Rüyamızda yeşillikler içinde olduğunu görmek kişinin inancı ile diye yorumlanabilir. Rüyamızda, kişinin yemyeşil bir bahçesinin ya da arsasının olduğunu ve kendisinin de yeşillikler arasında olduğunu görmesi güzel ahlaka, ağırbaşlılığa, olgunluğa ve muhafazakâr olmaya delalet eder. Rüyamızda yeşil ama tadı tuzu olmayan, kötü olan yeşil sebze yenmesi ahlaksızlığa, yüzsüzlüğe ve kötü huylara delalet eder. Hakkın rahmetine kavuşmuş olan birini rüyada yeşillikler içinde görmek kişinin rahat uyuduğunu işaret ederken aynı zamanda rüya sahibi içinde yaşanacak olan güzel gelişmeler olacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Çimene Uzanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda çimene uzanmak, artık üzeri tamamen kapatılmış olan ve ümit beklenmeyen bir konunun yeniden gündeme gelerek, gelişme ve ilerleme göstermesi manalarına gelir.

Rüyamızda Kurumuş Çimen Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kurumuş çimen görmek kişinin üzerine çökecek olan rehavete işarettir. Deyim yerindeyse kişinin üzerine ölü toprağı serpilmiş gibi olacağı manalarına gelir. Çimenin kurumuş olması kişide agresifleşmenin de delaletidir.

Rüyamızda Yeşil Elbise Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yeşil renkli elbise giydiğini görmek hayırlıdır ve kişinin çok istediği şeylerin ve dileklerin gerçekleşmesine işaret eder. Aynı zamanda da zenginliğin ve bol kazancın bir işaretidir.

Rüyamızda Yeşil Erik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yeşil erik görmek büyük bir hayal kırıklığı yaşanacağına ya da rüya sahibinin bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder. Rüyamızda yeşil erik gören kişi, tabir yerindeyse bir dost ya da akraba kazığı yiyecek demektir.

Rüyamızda Yeşil Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yeşil yılan görmek rüya sahibinin hasımı ya da rakibi olduğu manalarına gelir.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: