Yeşil Nohut Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Yeşil Nohut Görmek

Rüyamızda yeşil nohut görmek, oldukça güzel ve bereketli bir döneme gireceğinize işarettir. Bu rüyayı gören ahlaklı ve dürüst bir adamla arkadaşlık kurar ve iyi bir topluluğa katılarak onlardan istifade eder. Yine bu rüya sorunsuz geçecek, güzel bir ömürdür. Bazı yorumculara göre ise bu rüya kötü bir kişiden fenalık görmeye, sıkıntıya, arkadan konuşan ikiyüzlü insanlara, değerden düşmeye ve kıymetin kaybolmasına yorulur.

Rüyamızda Nohut Görmek

Rüyamızda görülen nohut, elde edilecek güzel ve müjdeli havadislerdir. Bu rüya meşakkatle kazanılacak helal bir paradır. Rüyamızda nohut gören, geniş bir rızka ve güzel bir hayat kavuşur. Yine bazı yorumculara göre nohut çalışıp çabaladıktan sonra ele geçecek ganimettir.

Rüyamızda Nohut Satın Aldığını Görmek

Rüyamızda nohut satın alan kişi sözlerinde durmaması sonucunda gerçekten çok zor durumlarda kalır. Bu rüya söz söylemeye, emanete hıyanete ya da kişinin mertebesinin düşmesi de yorulabilir.

Rüyamızda Kuru Nohut Görmek

Kuru nohut, çoğu âlime göre hayırlı bir rüya değildir. Bu rüya kısa zamanda erişecek kederdir. Böyle bir rüya gören beklemediği yerlerden üzüntüye ve sıkıntıya uğrar; fakat bu üzüntüler bir müddet sonra bitecek ve rahata erilecektir.

Rüyamızda Kavrulmuş Nohut Görmek

Rüyamızda kavrulmuş nohut farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya oruç zamanında yanlış bir harekette bulunmaya, günaha girmeye delalettir. Yine kavrulmuş nohut ehli olmayanı öpmeye veya kendisine helal olan bir kadını uygun olmayan bir ortamda veya zamanda öpüp okşamaya işarettir.

Rüyamızda Yeşil Nohut Topladığını Görmek

Rüyamızda yeşil nohut toplayan kişi, kısa zamanda zengin olarak feraha kavuşur. Bu rüya tüm geçim sıkıntılarından kurtulmaktı. Bu rüyayı göre eğer iş hayatında bazı yatırımlar yapmışsa emeğinin karşılığı olarak bol para ve mal kazanır.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: