Yıkıntı Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Yıkıntı Görmek

Rüyamızda yıkıntı görmek, aile hayatında ve iş hayatında ardı ardına gelecek sorunlardan ötürü çok kötü bir duruma düşmeye, elde avuçta ne varsa hepsini satmaya ve insanlara küsüp üzüntü ve kırgınlık içinde yaşamaya delalet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, kendisinden başka kimseyi düşünmeyen, kendini beğenmiş ve kötü kalpli birisi olduğuna diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Yıkık Bir Ev Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yıkık bir ev görmek, çok sevilen, saygı duyulan ve değer verilen kişiler tarafından rüyayı gören kişi hakkında yapılan dedikoduya ve rüya sahibinin bu dedikoduları duyması üzerine çok üzülüp kendisini harap edeceğine işaret edilir.

Rüyamızda Yıkık Bir Yer Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yıkık bir yer gören kişi hakkında gıybet edilmesine ve rüyayı gören kişinin kulağına giden ve hoş olmayan bu sözler yüzünden çok üzülüp kırılacağına delalet edilir.

Rüyamızda Hafriyat Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda hafriyat görmek, rüyayı gören kişinin, iş yerinde yaşanan parasal sorunlardan ötürü işine son verileceğine ve çok uzun bir süre işsiz kalınacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Hafriyatçı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda hafriyatçı görmek, insanlar arasında konuşulan şeyi başka insanlara götüren ve bu şekilde insanları arasında sorun yaşanmasına sebep olan bir  kişini varlığına yorumlanır.

Rüyamızda Deprem Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda deprem görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında  ya da aile hayatında meydana gelen bir değişiklikten ötürü taşınmasına ya da yer değişmesine delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, sağlık sorunlarına yakalanacağına işaret edilir.

Rüyamızda Zelzele Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda zelzele görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin, aile hayatında ya da iş hayatında çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına ve çok büyük ve kötü olaylar ile baş başa kalıp büyük üzüntüler yaşayacağına diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Traktör Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: